Profil uživatele
mirka9
Prodávající
Dvůr Králové nad Labem
Registrace: 12.10.2011

Vítám Vás v mém obchůdečku a přeji, aby vystavené věci potěšili Vaše oko.

K ručním pracím mne přivedla maminka a babička v dětství. Při studiu a práci jsem již nevyšetřila ani chvilinku na tvoření. S o to větší chutí jsem se do háčkování, paličkování a dalšího tvoření pustila nyní, kdy jsem doma na mateřské. Volného času také není příliš, ale něco se dá přeci jen stihnou, když můj maličký poklad usne.

Vystavené předměty tvořím ve volné chvíli pro mé potěšení, snažím se uskutečnovat vlastní nápady především háčkováním, vyšíváním a vytvářením dekorativních předmětů z tradičních i netradičních materiálů.

V případě, že byste chtěli některou z vystavených věcí v jiné barvě nebo více kusů  (platí jen pro háčkované zvonky a vločky) než mám vystaveno , napište mi, jistě se domluvíme.

Objednávky zasílám poštou a cena poštovného je dle tarifu ČP. Nevylučuji ani osobní  vyzvednutí objednávky po předchozí domluvě.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím