Domů Profil prodejce mirmel
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Plzeň 18, ČR
  • 37 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (28) 100%
Nadšenci: 26
Aktivita: aktivní
Prodáno: 37
Registrace: 23.9.2010
Město: Plzeň 18
Stát: ČR

mirmel

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

 

      Jmenuji se Mirka a vítám Vás ve svém obchůdku. K ručním pracem jsem se vrátila po několikaleté pauze. Absolutně mě pohltila výroba kytiček a jak jich tak postupně přibývalo a příbývalo, hledala jsem pro ně stále nové a nové využití...

 

 

...a tak se "narodily" magnetky a o něco málo později ještě vzkazobodky. Touha udělat radost konkrétním lidem a človíčkům ve svém okolí mě přivedla na další nápad...

 

 

Kytičky se staly ozdobou vlasů, tašek, pásků, dárků...a podle toho jsem je i náležitě pokřtila. V mém obchůdku najdete hározdobky, páskozdobky, dárkozdobky a kdo ví co ještě. Pokud snad Vámi vybraná kytička není v provedení, které si přejete, neprodleně ji pro Vás vyrobím.

 

 

V pomyslném regálu mého obchůdku můžete narazit také na všelijakou "havěť". A to dokonce i havěť všemuodolnou! Já jim něžně říkám uzlíci. Jsou to tvorečkové dělaní s láskou a prakticky "jedním tahem". Umí sedět i klečet, přemýšlet s packou na hlavě a hlavně...moc rádi se tulí!  

 

 

Pro mrňata nabízím kvetoucí bačkůrky nebo originální krajkové ponožtičky. Stačí vybrat barvu. Nebo spíš hledáte přírůstek do svého šatníku?

 

 

Capartům možná padne do oka méďa nebo opička. Pro všechny dospělejší jsou tady panáčci woodoo. Za všechny představuji Ufuse (úředník finančního úřadu), Andělu s Ďáblíkem v těle a taťku Ďábla.

 

 

Pokud Vás osloví cokoliv z již prodaného zboží, kontaktujte mě vnitřní poštou a já pro Vás "drahouška špendlíkem dloubaného" i cokoliv jiného ráda vyrobím.

Veškeré zboží zasílám doporučeně prostřednictvím České pošty. Drobnější předměty "balím" do "bublinky", větší odesílám pečlivě zabalené v krabičce. Pokud zároveň nakoupíte v obchůdcích mojí kamarádky Z provázků, scrapa nebo antikva, platíte pouze jedno poštovné!

Mirka (mirmel)

 

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od mirmel

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--