Profil uživatele
MisaMik
Prodávající
Frýdek-Místek
Registrace: 21.1.2013

Vítejte na mém profilu.

Ráda přenáším na papír nebo plátno své občasné nápady či barevné obrazy. Ráda také fotím, nejčastěji přírodu v nevšedních souvislostech, neobyčejných pohledech...

Zde se můžete podívat na některá má minidílka nebo si i něco vybrat. Budu ráda, pokud Vás potěší. :-) Rovněž budu ráda za Vaše komentáře a hodnocení - ať už pozitivní nebo negativní.

Nabízím - přáníčka - při objednání více kusů (do 30ks) platíte samozřejmě jen jedno poštovné, můžete si tedy vybrat různé druhy do jedné objednávky. Pokud nejsou ihned k dodání, předpokládám, že udělám cca 10ks přáníček do týdne (jakéhokoli druhu nebo kombinace druhů). Na Vaše přání můžu vyrobit nebo upravit přáníčko na míru (v závislosti na požadavku by výroba mohla trvat déle než výše uvedených 10ks/týden). 
- autorské fotografie - po připsání platby odešlu v uvedené kvalitě a bez vodotisku na Vámi uvedený email. Žádám Vás, abyste fotografie dále nešířili v souladu s autorskými právy. Případně je možné se domluvit na zaslání tisku fotografie.

Přeji Vám všem hezký den a děkuji za návštěvu. Přijďte zas. :-)
MisaMik

Způsob dopravy
česká pošta doporučeně
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím