Profil uživatele
Mishule - korálky a kůže
Prodávající
Vsetín
Registrace: 13.9.2010

Vítám Vás ve svém obchůdku s koženými výrobky, ve kterém občas nabídnu i dřevěné výrobky svého šikovného bratra.

Osobně se se mnou můžete seznámit tady. Reportáž o mé kůži je přibližně od 10. minuty.

Celý svůj život se potácím mezi technikou a tvořením, i když ve skutečnosti je dělicí linie mezi těmito odvětvími velmi tenká. Čím jsem starší, tím více mne to táhne k ruční práci, možná proto, že (na rozdíl od excelovských tabulek a obchodních nabídek) si výsledek můžu hned osahat. Vyzkoušela jsem všechno, od kreslení a modelování z hlíny přes práci s textilem (šití, vyšívání, batikování, drhání, paličkování, pletení, háčkování a různé jiné techniky) až k současnému koníčku, kterému jsem naprosto propadla. Vyrábím ražené věci z hovězí kůže, barvené nebo nebarvené (spíše ale barvené, ty barvičky mne pořád baví).

Kůže je úžasně tvárný materiál a stále mne udivuje, jak různě může s různou úpravou vypadat. A krásně voní... Moje výrobky jsou zdobeny raženými vzory, tvořenými pomocí malých razidel, kterými se do kůže vytváří "reliéf". Náhled na postup práce je k vidění v mém blogu, případně v archivu TV Nova v Radách ptáka Loskutáka, kde jsem předváděla dekorování kůže. Používám hlazenou hovězí kůži, silnou podle potřeby od 2mm do 3mm. Výrobky sešívám většinou pomocí vepřovicových řemínků. Všechno šiju ručně, nepoužívám žádný šicí stroj. K barvení používám kvalitní zahraniční barvy, kůži po barvení vždycky impregnuji, impregnace ji chrání před znečištěním.

Kůži občas kombinuji i s korálky (to je můj druhý koníček, teď právě trošku spící). Miluji korály, tyrkys (nebo umělý tyrkys - tyrkenit), všechny "kamínky" a korálky cloisonne.

Pokud Vás zaujme něco z prodaného zboží, nebo máte vlastní představu o výrobku z kůže, který by se Vám líbil, napište mi. Určitě najdeme společně nějaké řešení. Ráda zkouším nové věci a vzory, takže Vás určitě neodmítnu. Udělat se dá v podstatě cokoliv.

Výrobky a vzory, které se nedostaly do nabídky, si můžete pro inspiraci prohlédnout ve fotogalerii, případně si můžete přečíst, jak některé obzvláště milované kousky komentuji v blogu.

V obchůdku Michalčino háčkování nabízím háčkované hračky, dekorace a další výrobky. Pokud si objednáte tady i tam, budete platit pouze jedno poštovné.

Výrobky posílám doporučeně Českou poštou, zabalené v uzavíratelných sáčcích a v bublinkové obálce, takže by rozhodně neměly dorazit poškozené.

Ke každé objednávce přidám malý dáreček :-)

 

TOPlist

Uložit

Uložit

Způsob dopravy
Česká pošta -doporučený dopis, baleno v bublinkové obálce
Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Mishule – korálky a kůže prostřednictvím internetového obchodu https://www.fler.cz/mishule-koralky-kuze. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Návrh kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Kupní smlouva vzniká potvrzením objednávky ze strany prodávajícího. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího (neplatí pro zboží jehož varianty nabízím přímo v popisu zboží).

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu (výrobek na zakázku).

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu nebo po doložení dokladu o jeho odeslání.

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy. Pokud při přebírání zásilky kupující zjistí viditelné poškození obalu, reklamuje tuto skutečnost České poště.

4.2. Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující na bankovní účet prodávajícího. Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby. V případě osobního předání ve Vsetíně je možné platit hotově.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučený balíček, případně jako balík. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

5.3. Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky či balík na poštu, informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 01. ledna 2014.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
775130
24.12.2018 Přeji všem svým zákazníkům a příznivcům příjemné a klidné vánoční svátky a rok 2018 ještě lepší, než byl ten letošní.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím