Domů Profil prodejce misinek
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Polička, ČR
  • 13 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (4) 100%
Nadšenci: 2
Aktivita: aktivní
Prodáno: 13
Registrace: 27.10.2010
Město: Polička
Stát: ČR

misinek

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Pár informací o mě {#emotions_dlg.rose2}:

Jmenuji se Míša, zde mě najdete pod značkou MISINEK. Již během studií mě zaujala výroba rostlinných olejů a všeho kolem nich, a proto moje doplomová práce byla na téma Studium vlastností různých rostlinných olejů. Abych spojila teoretické znalosti ze studií s praktickými napadla mě myšlenka výroby čistě přírodních mýdel. Nyní jsem myšlenku zrealizovala a můžu Vás srdečně uvítat v mém mýdlovém, voňavém čistě přírodním obchůdku. Pokud chcete udělat radost nejen sobě, někomu blízkému či mně, neváhejte a objednejte si!

Informace o mýdlech {#emotions_dlg.rose2}:

Přírodní mýdla, která vyrábím neobsahují narozdíl od průmyslově vyráběných mýdel:

- chemická barviva

- chemické parfémy

- chemické konzervanty

Mýdla barvím přírodními pigmenty na bázi glycerinu nebo bylinkami, kořením, ovocem (dle druhu mýdla). Ke konzervaci používám extrakt z grepových jader, který je známý především pro svoje léčebné účinky. K provonění mýdla používám 100% přírodní esenciální oleje (silice) či vonné oleje s certifikací, které přispívají ke zkvalitnění pokožky, ale mají také pozitivní účinky na naši psychiku. Přírodní mýdla mají 10x vyšší obsah glycerinu než průmyslově vyráběná mýdla, protože ty jsou během výroby zbavena glycerinu, který je právě pro pokožku velmi cenný a potřebný.

Informace o používaných ingrediencích{#emotions_dlg.rose2}:

Přírodní esenciální oleje - Nacházejí se nejen v květech a plodech rostlin, ale i v listech, kůře a kořenech. Mají za úkol chránit rostlinu před vnějšími vlivy a přilákat opylující hmyz. Na výrobu několika kapek je někdy potřeba až kilogram suroviny. Výroby esenciálních olejů jsou provázeny pokusy o napodobení jejich vůní syntetickou cestou, avšak tyto syntetické látky nikdy nenahradí účinky přírodních esenciálních olejů na naše tělo a mysl.

Extrakt z grepových jader - Je vynikajícím zdrojem vitamínu C, kyseliny listové, železa, draslíku a vápníku. Nejvýznamnější jsou však zejména bioflavanoidy, které mají silné antivirové, antimikrobiální a protiplísňové účinky. Grepová jádra jsou také výborným antioxidantem a přírodním konzervantem.

Palmový olej - Má vysoký obsah vitamínů E, D, K, betakarotenu a antioxidantů. Pomáhá pokožku chránit, posilovat a zároveň ji také regeneruje a působí proti volným radikálům.

Kokosový olej- Obsahuje důležité antioxidanty, které chrání pokožku před škodlivými ultrafialovými paprsky. Rovněž pomáhá předcházet a léčit mnohé typy kožních infekcí. Je jedním z nejlepších přírodních produktů péče o pleť.

Glycerin (glycerol) - Napomáhá pokožce, aby byla vláčná, zabraňuje jejímu vysušování. Podporuje pružnost a odolnost pokožky.

Poznámka{#emotions_dlg.rose2}:

Každé mýdlo je výráběno individuálně čili berte v úvahu menší odlišnosti od fotografií týkající se odstínu barvy, případně balení.

Mýdla, která jsou na fotografiiích mohu dle Vašeho přání vyrobit ve všech barvách. Pokud by jste chtěli jinou vůni, můžete vybírat z této nabídky:

100% přírodní esenciální oleje - Levandule, Meduňka s citronelou, Litsea Cubeba, Červený pomeranč

vonné oleje - Venezia, Ocean, Mošus, Lipový květ

Způsob dopravy{#emotions_dlg.rose2}:

Zboží odesílám jako doporučený balíček v bublinkové (protinárazové) obálce nebo čistě v obálce zabalené do bublinkové fólie. Vzhledem k tomu, že přes týden pracuji mimo domov, budu vždy odesílat zboží po víkendu a samozřejmě až od přijetí platby na účet. Poštovné se řídí dle platného ceníku ČP (hmotnost do 500g....49Kč, 1Kg....54Kč, 2 Kg...58Kč). Není problém také po domluvě osobního odběru to se týká měst Polička, Pardubice.

 

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od misinek

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--