Domů Profil prodejce Miss Papaver
  • aktivní prodejce od r. 2017
    Reaguje na objednávky obvykle do 3 hodin.
  • Písek, ČR
  • 11245 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (384) 100%
Nadšenci: 1002
Aktivita: aktivní
Prodáno: 11245
Registrace: 17.2.2017
Město: Písek
Stát: ČR

Miss Papaver

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Miss Papaver je taková maková panenka ... slečna Vlčí mák ... makovice :)

Vlčí mák je mou nejoblíbenější květinou - nejde utrhnout a dát do vázy, nevydrží. Krásu vlčího máku je třeba si užít "tady a teď", jen tam a tehdy, kde a kdy se zrovna rozhodne vykvést.

image

Inspiruje mne ..příroda ..cvrkot ..šumění ..vůně jehličí ..zapomenutá divočina ..historie ..vzpomínky ..sny ..zážitky ..království stromů ..luční mikrosvěty ..proměny denního světla ..geometrie přírody ..odstíny barev, které lze spatřit jen párkrát za život

A tak zde najdete květinovými motivy posetá svatební oznámení, sešity, bloky, samolepky, přání, kalendáře, přírodou inspirované plakátky a další papírové drobnosti.
Paleta...A VŽDY JDE O MOU AUTORSKOU TVORBU!
Žádné postahované designy z fotobank, kterých je zde na Fleru opravdu smutně hodně i přes to, že by tu mělo být jen originální zboží... Zde jde o mou práci a neplatíte za ctrl+C a ctrl+V ;)
Podporujte skutečné tvůrce! 
Miluju tě!

Mé výrobky jsou ideální ..k darování ..pro radost sobě, jak dělané ..pro velké ..pro malé ..praktické ..krásné  ..jedinečné  ..a hlavně s láskou vytvořené 

image

...................................................................................................................

...A TEĎ JEŠTĚ PÁR UŽITEČNÝCH INFORMACÍ :)

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

Pokud chcete SAMOLEPKY s vaším logem, jiným obsahem na přání nebo úpravu samolepek, které mám v nabídce:
samolepka je papírová matná, profesionální digitální tisk
na výběr: kolečka průměr 4,5cm, na archu je 24 koleček
               kolečka průměr 2,5cm, na archu je 70 koleček
cena je 35,-/arch, minimální odběr 10 archů
+ k této ceně je jednorázová částka za přípravu - při další objednávce (opět min. 10 archů) stejných etiket se již tato příprava znovu neplatí):
  250,- pokud je dodána grafika a není třeba dělat velké úpravy
  300,- - 500,- individuální příprava dle složitosti 

• Pokud poptáváte ilustrace na zakázku - dodání v elektronické podobě s výhradní licencí pro vaše použití, případně tisk na papír nebo samolepku do rozměru A3+ - kontaktujte mne pro kalkulaci interní poštou.

...................................................................................................................

CENA

• Cena zboží a poštovného je pevná. Nejsem přeprodejce ani velkovýrobce abych měla marži, ve které se sleva ztratí. Pokud zboží chcete, respektujte cenu, kterou jsem si za svou práci stanovila.

...................................................................................................................

BALENÍ ZBOŽÍ

• 
Abych počet obalů minimalizovala, například při zakoupení více přáníček je balím spolu s obálkami do jednoho obalu - jemný papírový sášek. Pokud potřebujete mít přáníčka každé v samostatném obalu, informujte mne o tom prosím u objednávky.

Archy samolepek jsou baleny v jemném papíru na kartonové proložce. Kompletní objednávku balím na kartonové proložky nebo opětovně použité kartonové obaly tak, aby nedošlo ke zohýbání zásilky. Zasílám v papírové obálce, okraje jsou přetažené papírovou lepící páskou pro větší odolnost.
...................................................................................................................

EXPEDICE

• Objednávky jsou expedovány zpravidla 1x týdně.
Může se tedy stát, že Vám zboží odešleme až následující týden po obdržení platby. Pokud na zboží spěcháte, připište poznámku k objednávce, pokusíme se Vám vyjít vstříc.


• Zásilkovnu v nabídce nemám a ani na přání přes ni neposílám.  (Cenově by vycházela srovnatelně, jako pošta, depo zde není)
• Obyčejné psaní v nabídce nemám - pokud objednáváte archy samolepek, zásilka je vyztužená kartonem a je větší než A4 - jak vypadá obálka po tom, co se jí pošta pokusí nacpat to do schránky jsem viděla - zásilka znehodnocená. Stejně tak zásilku není možné sledovat a za ztrátu nelze ručit.
Pokud i tak chcete poslat jako obyčejné psaní, mohu archy samolepek přepůlit tak, aby se jednotlivá kolečka nepoškodila a dát do menší obálky (C5) - připište mi to do poznámky k objednávce - cenu za poštovné snížím na 30,-

...................................................................................................................

   

A tady se trochu popyšním, jak se má práce vyjímala v topkách nebo i na titulceMiluju tě!

 

Způsob dopravy
Česká Pošta • Doporučené psaní - pošta neposílá SMS. Pokud vás nezastihne, má dát do schránky info o uložení na poště, což bohužel někdy neudělá. Hlídejte si prosím "sledování zásilky" u Č. Pošty (č. zásilky vám po odeslání napíšu k objednávce) • Balík do ruky • EMS
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Miss Papaver

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--