Profil uživatele
Mitanovi
Prodávající
Ždírec nad Doubravou
Registrace: 28.9.2010

Dobrý den,

když jsme se registrovali k prodeji na fleru, tak jsme se této činnosti věnovali asi 12 let. Začátek byl všelijaký,od drobností jsme přešli ke kapsičkám a postupně i k větším věcem. Postupně se dařilo realizovat další tašky, peněženky pásky a pod., také jsme začali do kůže vlisovat různé plastické motivy a nakonec i malovat. Z této postupné několikaleté práce můžete u nás najít výrobky současné podoby.

U malby a plastických vzorů je výhoda, že se pořád mění, stejně jako člověk který je tvoří. Takže je tu prostor pořád pro něco nového.

Potkat nás můžete na nějakém jarmarku, nebo také v nějakém obchůdku, nebo prodejní galerii po celé České republice.

Nebráníme se zakázce, některé věci nemáme skladem, většinou je to zmíněno v popisku - v takovém případě jsme schopni vyrobit podobné zboží a po domluvě i v celkem krátkém čase.

Jestli si nás najdete i tady, budeme rádi a za vaši přízeň děkujeme.

NĚCO O PRÁCI:

Je to všechno ruční práce, techniku malby na kůži jsme si našli svojí cestou,kterou můžete vidět na kabelkách,peněženkách,opascích,špercích a ostatních kožených doplňcích,které jsou pro Vás vyrobeny z hovězí kůže a ručně šité.Šité jsou splétanou nití(80% umělé vlákno,20%bavlna),voskovanou,šíře 1mm - na peněženky a 1,6 mm na kabelky.Nakonec jsou ošetřeny prostředkem na bázi včelího vosku a v několika vrstvách balzámem se včelím voskem, určeným na kůži.

OŠETŘENí KůŽE:

Doporučujeme ošetření kůže nějakým balzámem na kůži se včelím voskem, nebo bezbarvou emulzí na koženou obuv např. Kiwi elite , Erdal atd.Krém nedoporučuji, nemusel by se pravidelně vetřít do kůže.

Pravidelné ošetřování zahladí menší poškrábání a chrání proti vodě.

Látkové věci jsou vyrobeny převážně z manšestru a 100% lnu, který sami batikujeme.

ZAKÁZKA:

1.Jesltli jste si všimli,tak u některého zboží máme napsáno, že jej vyrobíme na zakázku. V takovém případě se na zboží domluvíme, my ho vyrobíme, vložíme do zboží na vaši rezervaci a vy si jej můžete poté koupit.

2.Po předchozí domluvě můžete také zakoupit vystavené zboží a my vyrobíme to na které jsme se domluvili, např. pásek ve stejném designu, ale s jinou délkou, nebo kabelka, ale v jiné barvě nebo zdobením apod.

3.Je možné si u nás objednat  věci na zakázku,...... např. určit si délku i šířku pásku,nebo velikost kabelek, spon,náramků apod. Stejně tak i barvu, kterých máme celkem dost. I v tomto případě vkládáme zboží na vaši rezervaci a vy ho poté můžete zakoupit.

ZPŮSOB DODÁNÍ:

Věci posíláme přes Českou poštu.

Šperky a menší věci doporučeně............cena od 45kč

Větší věci cenným balíkem......................cena asi 100kč

Dobírka...................................................podle skutečné ceny dobírky + - 10kč

DODACÍ LHŮTA:

Budeme se snažit věci odbavit co nejdříve.     Zakázka může někdy trvat,podle naší zaměstnanosti.      Určitě dáme vědět předem,jak to bude trvat dlouho.

CO NAZÁVĚR:

Jistě nás potěší,když se vám budou věci  líbit.

Díky Mitanovi

Způsob dopravy
Česká pošta-obálka,bublinková folie,kartonová krabice ve které je zboží ještě zvlášť zabaleno
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.