Domů Profil prodejce Mithril
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Bystřice nad Pernštejnem, ČR
  • 78 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (21) 100%
Nadšenci: 665
Aktivita: aktivní
Prodáno: 78
Registrace: 18.11.2008
Město: Bystřice nad Pernštejnem
Stát: ČR
Důležitá informace: !!! S koncem roku jsem na neurčito přerušila živnost, děkuji všem zákazníkům za přízeň! Znovuotevření budu avizovat v Novinkách :)

Mithril

/ Prodávající
Novinky
778170
9.1.2019 15% SLEVA NA VŠE!
Stačí k objednávce přidat kod: C3J-DWR-L6P :)
(sleva platí do konce ledna)

 

Vítám všechny návštěvníky!

--------------------------------------------

Pocházím z kouzelné Vysočiny a svou energii (vedle péče o synka a dcerku) ráda věnuji kreativní tvorbě. Na fleru mne najdete pod třemi profily (každý se zaměřuje na něco trochu jiného): tento je věnován šperkům.

Již před lety mi učarovaly polymerové hmoty. Jejich variabilita je úžasná, možností nabízejí obrovské množství- proto je většina produktů, které zde najdete, vyrobena z nich. 

          

Kromě šperků můžete v mé nabídce najít i originální, ručně vyráběné šperkovnice různých velikostí, zhotovené taktéž z polymerových hmot.

      

Nikdy nevyrábím více naprosto totožných výrobků: mám zájem na tom, aby byly všechny moje šperky jedinečné. 

Své zboží nabízím k prodeji i jinde (trhy, konkurenční portály)- kousky prodané mimo fler si můžete prohlédnout zde

---------------------------------------------------------------

Věřím, že si tu každý z Vás najde něco hezkého pro sebe nebo vhodný dárek pro někoho blízkého. Budu se těšit na naši spolupráci!

---------------------------------------------------------------

Upozornění:

Z časových důvodů bohužel nemohu vyrábět na zakázku, vybírejte prosím ze skladově dostupných vstavených kusů, děkuji!

Často se setkávám s mnoha otázkami ohledně polymerových hmot jako takových. Proto se Vám je zde pokusím trochu představit:

Co je polymerová hmota?
Nejjednoduššeji řečeno: polyvinyl chlorid (PVC) s přidanými gely, plnidly, změkčovadly, barvivy a pryskyřicemi
Polymerová modelovací hmota vznikla z potřeby umělkyně Kaethe Kruse, která v Německu v roce 1939 hledala nový materiál na tvorbu hlaviček panenek, které vyráběla. Vyvinula hmotu, která se však ukázala být nevhodná pro sériovou výrobu. Později byla receptura koupena firmou Eberharda Fabera, který hmotu začal vyrábět a prodávat pod názvem FIMO. Od té doby byla receptura upravena a postupně se na trhu objevily i další komerční hmoty - mezi nejhojněji používané a u nás dostupné patří Kato Polyclay, Premo a Cernit. Všechny jsou vyrobeny na více méně stejném základě, liší se však do určité míry svými vlastnostmi - zejména zpracovatelností při různých technikách, sensorickými vlastnostmi po vytvrzení a trvanlivostí.
 
Jak se s ní pracuje? Vzory se na ni malují?
Práci s polymerem můžeme přirovnat k práci s dětskou plastelínou- možná i proto v ČR nemá v očích široké veřejnosti takovou prestiž, jako v zahraničí, což je velká škoda.
Ano, dá se na ni i malovat, ale všechny vzory, které u mne v obchůdku můžete najít, jsou modelované! Na začátku je několik odstínů hmoty, které se různým mísením, vrstvením a prokládáním stávají finálním vzorem, ze kterého sestávají jednotlivé přívěsky, náušnice apod. (výjimkou je technika transferu- přenesení obrázku na hmotu a kolorování metalických plátků)
 
Způsob dopravy
Česká pošta, bublinková folie a dále dle konkrétní objednávky, aby bylo zboží chráněno před poškozením, poštovné se platí jedno za celou objednávku :) Odesílám obvykle druhý pracovní den po přijetí platby (nejdéle do 3 pracovních dnů) -------------- Pokud jste z okresu Žďár n. S. a vyhovovalo by vám osobní předání zboží, tak mě prosím kontaktujte vnitřní poštou a určitě se nějak domluvíme ;)
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Zboží

Další zboží od Mithril

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--