Domů Profil prodejce mitulka
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • okr. Tábor, ČR
  • 133 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (61) 100%
Nadšenci: 176
Aktivita: aktivní
Prodáno: 133
Registrace: 20.10.2008
Město: okr. Tábor
Stát: ČR

mitulka

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vítám vás ve svém obchůdku!

Být originální. Upoutat šperkem nebo jiným doplňkem, který nikdo nemá, drobností, která podtrhne Váš vkus a Vaši osobnost. To vše věřím, že najdete v mé galerii a vyberete si přesně pro vás.

Když tvořím, dokáže mě ovlivňovat to, jak se v tu chvíli cítím, co prožívám, na co myslím,..... A tak za mé nápady děkuji paní Můze, která když přijde, nikdy nezapomene přinést dárek. Neviditelný balíček plný vzpomínek, nostalgie, nálad, radostí i strastí. V každém mém výrobku je kousek. Pro mne je minulostí, s Vámi ho něco čeká.  A já si přeji ať je to jen to dobré.

Při práci používám kvalitní materiály, jak české tak zahraniční výroby. Pracuji s jehlou, pevnou nití, rokailem i s šicím strojem a s látkami. Miluji preciznost a dost často i titěrnou prácičku, originalitu, praktičnost a dobré nápady.

U každého šperku se snažím kromě dobré propracovanosti i o to, aby dobře seděl, nikde neškrabal, dobře se zapínal, prostě aby lehce splynul s novým majitelem.

Se šicím strojem jsem si začala už ve čtrnácti. V té době se kvalitní a hlavně moderní ohoz dal sehnat jen v nedostižné cizině nebo v tuzexu (taky nedostižné) a mě nezbývalo mi nic jiného, než se naučit šít a  to vysněné si ušít sama.

Ke korálkům mě dohnala zase touha se fintit a hlavně mít něco originálního.

***************************************

Pokud byste chtěli nějaký šperk v jiné barevné kombinaci nebo právě ten, který už je prodaný,  náušničky k náhrdelníku a pod.; napište, určitě se domluvíme a něco vymyslíme.

Na vaše přání provedu speciální úpravy: např. přidám prodlužovací řetízek a vyměním háčky u náušnic za háčky z pravého stříbra nebo z antialergického drátku zn. Osteofix.

Jsem registrovaná u živnostenského úřadu, nákup v mém obchůdku probíhá tedy v souladu s § 53 občanského zákoníku.

Přeji příjemné nakupování a pokukování!


// image alt="TOPlist" width="88" height="31" />

 

 

 

 

Způsob dopravy
Zboží posílám vždy doporučeně a pečlivě zabalené. Je pojištěné proti ztrátě. Když si vyberete víc zboží, účtuji jen jedno poštovné.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od mitulka

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--