Profil uživatele
MO.JA. Matilda
Prodávající
Lipůvka
Registrace: 1.10.2008

 

Na začátku byla keramika - jsem točíř + Mistr cechu drátenického a všechny své vÝrobky jsem drátovala. V souběhu jsem objevovala tajemství smaltu a dalších výtvarných a řemeslných technik. Jezdila jsem po jarmarcích, větších i menších, učit kurzy po celé republice v různých dílnách a školách a to i s malým synkem Matyášem a za velké podpory muže Janka. Po narození dcerky Julie Matyldy jsem se rozhodla, že cestovat budu co nejméně a že pozvu zájemce o kurzy do Brna a založila Výtvarnou dílnu MATILDA. Podrobnou nabídku kurzů najdete zde https://www.fler.cz/dilna-matilda.

V tomto obchůdku najdete moji vlastní tvorbu, především smaltované šperky, raku keramiku, keramiku zdobenou platinou, oblíbené smaltované lžičky na zmrzku a vidličky na ruku, konvičky na čaj i kafe, smaltované misky, cukřenky a další novinky, které mi pod rukama průběžně vznikají. Těším se na vaši návštěvu, ať už hledáte dáreček pro známé nebo si chcete udělat radost sami... Monika

Něco málo při práci ... pozor, páálíí

Stánek Matildy na pražském Dyzajn Márketu 2013...

A taky něco z raku....foceno na kurzu raku dílny Matilda u Zuz Strakové ve Lhotě Rapotině

Svoje raku výrobky budu postupně doplňovat...

Způsob dopravy
Výrobky posílám bezpečně zabalené v bublinkové obálce, větší věci pak ve vystlané krabičce. Osobní odběr je možný v Brně ve Výtvarné dílně Matilda.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
376445
7.4.2015 Omlouvám se, ale nestíhám smaltovat s provozem dílny viz.www.fler.cz/dilna-matilda... a musím tento obchůdek zavřít. děkuji za pochopení.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím