Menu
--
Profil prodejce Modelové domečky Špalek Domů
Profil uživatele
Modelové domečky Špalek
Jiří Špalek | prodávající
Štítná nad Vláří-Popov
Registrace: 12.11.2017

Modelaření se věnuji již dlouho; nedávno jsem začal vyrábět domečky a doplňky do dioramat, a protože se o mé výtvory začali zajímat modeláři, rozhodl jsem se nabídnout je i vám.

Modely jsou vyřezány laserem do balsy, dýhy, dřevopapíru a podobných materiálů v měřítku 1/72 a 1/87, další měřítka připravuji.

Jedná se o stavebnice pro vlastní sestavení. Stavebnice se lepí lepidlem na dřevo a papír, pro barvení se používají modelářské barvy – syntetické, akrylové, lihové a jiné. Lepidla ani barvy nejsou součástí balení.

Neváhejte se na mě obrátit s jakýmikoli dotazy a podněty.

Způsob dopravy
Česká pošta - doporučený balíček nebo doporučené psaní. Zabaleno v kartonové krabičce, popř. menší věci v bublinkové obálce vyztužené kartonem. V případě objednání více zboží upravím poštovné dle váhy zboží.
Obchodní podmínky

Prodávající není plátcem DPH.

Tyto obchodní podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího ( provozovatele profilu Modelové domečky Špalek) a kupujícího.

Objednávka:

Po vložení zboží do "nákupního košíku" a následného potvrzení objednávky ze strany prodejce budou kupujícímu zaslány platební údaj


Dodací lhůta a způsob doručení:

Po elektronickém potvrzení objednávky a následném zaslání platebních údajů je zboží odesláno do 2 pracovních dnů od přijaté platby na účet prodávajícího. Doručení zboží se provádí  prostřednictvím přepravní společnosti Česká pošta.Ceny v objednávce odeslané kupujícím jsou závazné a neměnné.

Způsob platby:

Platby se vykonávají v českých korunách (k dispozici je možnost platby v eurech) a následující způsob úhrady:
platba předem na účet

Záruční doba:

Standardní záruka na produkty prodávané dodavatelem je záruka 24 měsíců.Záruční doba začína plynout od data uvedeného na dokladu. Záruka ve smyslu zákona se vztahuje na výrobní vady zboží. 

Podmínky reklamace:

Na zakoupené zboží s:e vztahuje záruka 24 měsíců ode dne zakoupení.
Uplynutím 24 měsíční záruční doby zaniká právo reklamovat vady zboží nebo jiný rozpor s kupní smlouvou.
Záruční doba sa prodlužuje o dobu, kdy bylo zboží v opravě. Uvedená lhůta je max. 30 dní.
Reklamace musí být uplatněná bezodkladně, ihned po zjištění chyby. Případná reklamace nebude uznána,pokud bude výrobek s vadou dále používaný a z odstranitelné chyby se stane chyba neodstranitelná.
Prodávající si vyhrazuje právo posoudit v zákonem stanovené lhůtě oprávněnost reklamace.
Při uplatnění záručního práva se bude podle rozsahu chyby postupovat následovně: bezplatná záruční oprava, výměna zboží, odstoupení od smlouvy.

Záruka vrácení peněz:

Kupující má právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud zjistíte bezprostředně po nákupu, že Vám zboží z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje, máte ho možnost v této lhůtě bez udání důvodu vrátit a bude Vám bezodkladně vrácena kupní cena. Při vrácení zboží je nutné splnit následující podmínky:

- informovat prodejce o záměru odstoupení od smlouvy prostřednictvím Fler pošty.
- zboží musí být nepoužité, zabalené v nepoškozeném originálním obalu s původním příslušenstvím
- zboží je třeba odeslat na vlastní náklady do 14 dnů od doručení (převzetí)
- zboží neposílejte na dobírku,dobírka nebude převzatá!


Ochrana osobních údajů:
Prodávající zaručuje zachovávání důvěrnosti a zabrání zneužití údajů kupujícího, které jsou potřebné pro vyřízení obchodního případu prostřednictvím internetového obchodu. Prodávající bude zacházet s daty kupujícího podle zákona o "Ochraně osobních údajů". Kupující souhlasí se zadáním svých údajů do systému prodejce.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
717974
26.4.2018 Včera jsem se účastnil soutěže T-Mobile Rozjezdy, kde jsem se se svými modelovými domečky umístil na druhém místě! :)
V plánu jsou další stavebnice, na kterých teď pracuji!
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím