Profil uživatele
modern retro
Prodávající
Znojmo
Registrace: 16.1.2018

S modern retro pro vás vybírám a s citem renovuji nábytek, svítidla a doplňky  s vysokou "morální živostností", tedy takové,  které dobře fungují, jsou z kvalitních materiálů a jejich estetickou hodnotu prověřil zub času. 

Mám ráda krásné interiéry. Už jsem strávila velkou část svého života nad časopisy o bydlení, katalogy, obrázky interiérů na Instagramu nebo Pinterestu. Líbí se mi ty krásné věci a představuji si, jak je uplatnit u nás doma, ale všechny si je domů bohužel dát nemůžu! Při zařizování našeho  bytu jsem navíc propadla kouzlu "mid-century modern", ráda kombinuji nové a retro kousky, a několik z nich jsem už úspěšně  zrenovovala. S modern retro s těmi krásnými kusy nábytku, svítidly a doplňky, které se mi do bytu už nevejdou, můžu alespoň pracovat. Věci, které se mi líbí, mi projdou rukama a můžu se z nich těšit, obdivovat jejich krásu i kvalitu zpracování. A budu mít radost z toho, že  budou zdobit třeba právě váš interiér!

Způsob dopravy
Způsob dopravy řeším individuálně. Vždy záleží na domluvě se zákazníkem. Vybereme spolu takový způsob, který bude nejlépe odpovídat povaze zboží a který bude nejlépe vyhovovat vám. Menší zásilky obvykle posílám poštou nebo kurýrem, pro větší kusy pak využívám služeb přepravce. V individuálních případech je možné dohodnout se na osobním odběru nebo osobním doručení.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.