Profil uživatele
modistka Jolana
Prodávající
Praha 5
Registrace: 14.12.2011

 

Profil

Modistka je tradiční řemeslo založené na ručním zhotovování dámských klobouků, čepic a jiných pokrývek hlavy podle vlastních návrhů a předloh. V tomto řemesle mám přes 20 let praxe a stále mne baví nekonečná kreativita, kterou můžu na kloboučkách využít.

Po mateřské dovolené jsem se rozhodla založit si vlastní dílnu s vlastní značkou modistka Jolana Kotábová. Doškolila jsem se ve zpracovávání nových materiálu, které jsou nyní oblíbené hlavně na letních a společenských pokrývkách hlavy.

Inspirací k vytváření klobouků mi je materiál, barva, trend, příležitost a je-li klobouk již pro konkrétní zákaznici, tak je to především ona. Dále to jsou momenty a nálady, které mne právě obklopují.

Praha není Londýn, ve kterém mají klobouky velkou tradici i díky královské rodině. Ale i v Praze jsou dámy, které nemohou vyjít bez klobouku…

Mnoho žen má k nošení klobouků nějaké předsudky a bojí se je nosit…ale pro každý typ ženy se dá vytvořit model klobouku a je velmi důležité si klobouk umět správně posadit, aby právě nevypadal směšně a žena se v něm dobře cítila. Někdo má potřebu se pod kloboukem schovat, někdo naopak chce kloboukem upoutat pozornost.

Klobouk podtrhuje na ženě její individualitu. Může být decentní, elegantní, ale i extravagantní.

Kam určitě v klobouku? - Slavnostní příležitosti jako jsou svatby, pohřby, společenské akce, party, dostihy, polo. Tam je vítaný i originálnější nebo extravagantnější klobouk.

Klobouk můžu vytvořit i podle vašeho návrhu, bude-li to v mých možnostech (formy, materiál), nebo z vašeho materiálu.

Samozřejmě je vždy lepší si klobouk osobně vyzkoušet u mne v dílně v Praze. Máte-li ale dobrou představivost, změřte si obvod hlavy přes čelo nad ušima. Klobouky, které zde prodávám, mají standartní velikost 56-57. Máte-li velikost jinou, mohu klobouk upravit na velikost, kterou požadujete.

Klobouky, které zde prodávám, vám mohu poslat do 7 dnů od dodržení objednávky. Kdyby z jakéhokoliv důvodu nebylo možné klobouk dodat, dám vědět, nebo nabídnu alternativu. Klobouky zasílám českou poštou. Je také možný osobní odběr po předešlé dohodě.

Každý klobouk z mé dílny je originál a vy budete v klobouku originální.

Jolana Kotábová

Zde můžete nahlédnout do mé dílny

https://www.stream.cz/vyrobeno-v-cesku/10008073-klobouky-jolana

 

https://www.youtube.com/watch?v=WU9QAMvnBZk

 

Způsob dopravy
Zasílám českou poštou. V krabici aby se klobouk nepomačkal. Poštovné a balné 100Kč. Máte-li zájem o jiné doručení, napište mi to do objednávky. Zboží si také můžete osobně vyzvednout v Praze.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
730849
23.6.2018 V DOBĚ PRÁZDNIN POČÍTEJTE RADĚJI O JEDEN TÝDEN DELŠÍ DOBU DODÁNÍ, NEŽ OBVYKLE UVÁDÍM V POPISCÍCH. SNAŽÍM SE VYHOVĚT TAK ABY VÁM KLOBOUKY DOŠLY VČAS ALE NEJSEM VŠEMOHOUCÍ :-)
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.