Domů Profil prodejce Modrá bába
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Frýdek-Místek, ČR
  • 241 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (115) 100%
Nadšenci: 132
Aktivita: aktivní
Prodáno: 241
Registrace: 22.9.2010
Město: Frýdek-Místek
Stát: ČR

Modrá bába

/ Prodávající
Novinky
905690
11.10.2020 Vložena nálož zcela pozitivních vánočních přání a PF...opatrujte se, moji milí!

Jmenuji se Dana Vaňková,

3 x opravdová máma, 3 x kočičí, 1 x psí, staro a artomilec

a vítám vás ve svém výtvarném prostoru.

 

 

Od dětství mě výtvarno provází v mnoha podobách.

Dá se říct, že vždy je spojeno s přírodou a takovým tím teplem domova.

Hodně let jsem musela být neplánovaně s dětmi doma a tady se můj koníček začal více prohlubovat a tvarovat. Ta doba mě nasměrovala ke studiu vychovatelství a pedagogiky volného času, což jsem úročila ve vedení výtvarných kroužků, prací ve stacionáři i ve školní družině.

Ale přeci jen je zde člověk nucen okolnostmi se pohybovat v jakémsi vytyčeném prostoru a ten mi už nestačí :)

Proto tenhle profil.

Drátuju už mnoho let, byla jsem i členkou Cechu českomoravských uměleckých dráteníků ale z časových důvodů jsem členství ukončila.

Recyklací oděvů se zabývám už skoro 40 let. Odmala jsem měla touhu se vyčlenit z davu. V rámci tehdejších možností jsem přešívala uniformní odění a barvila, malovala...

Ekologie a recyklace pomalu prosakují i do oděvního šuplíku. Je fajn dát nový život věcem, které jsou z kvalitních materiállů, zajímavých střihů. Dnes se soustředím převážně na netypická odění - tuniky, šaty, které tisknu autorskými linoryty nebo razítky.

Přání a PF dělám roky k různým příležitostem. Moc ráda prolínám materiály, techniky. 

Keramiku jsem zdokonalovala na keramických kurzech ale točit jsem se nikdy pořádně nenaučila, což vnímám jako svůj handicap a i rest do budoucna :)  Moc ráda ji kombinuji s přírodními materiály a drátem.

Cesta k akvarelu byla složitější..přes kresbu. Roky jsem ho obdivovala ale netroufala si. Až vcelku nedávno vše odstartoval nákup Kuretake barev a tomuto směru jsem propadla.

Protože si velice cením své rodiny, zázemí atd., je pro mě prostor, kde společně pobýváme, důležitý. Potřebuji kolem sebe cítít poklid, takové to teplo..a proto vyrábím dekorace ať už k různým svátkům nebo celoročně zdobící.

Pokud se vám u mě bude líbit, budu moc ráda a budu se těšit na případný zájem o mé výrobky.

 

Vaše DVa

 

 

Akvarely - používám barvy zn. Kuretake a kvalitní akvarelové papíry

Přání, PF - kombinace mnoha technik a materiálů, vše kvalitní. U každého díla je v popisu individuální specifikace.

Drátované dekorace - jsou vyrobeny z žíhaného drátu, povrchově ošetřeného - z důvodu koroze - olejem nebo kovářskou barvou. Dekorace jsou většinou v kombinaci s dřevěnými nebo skleněnými korálky, keramikou, samotvrdnoucí hmotou nebo dřevem. Z důvodu koroze nedoporučuji jejich použití na dešti nebo ve vlhkém prostředí. I když ona i patina má své kouzlo :) 

Recyklované odění - používám autorské linoryty či razítka. Tisknu převážně na bavlněná plátna nebo len. Používám kvalitní barvy Pebeo, praní doporučuji ruční nebo jemné v pračce do 30 st. Celsia. Případné žehlení po rubu.

Keramika - jde o dekorace jak intériérové, tak exteriérové. Používám převážně engoby, barvítka v kombinaci s drátem, dřevem atd.

 

Způsob dopravy
Objednané zboží odesílám nejpozději do týdne od připsání částky na účet Českou poštou jako doporučené psaní či doporučený balík - podle předpokládaného objemu a hmotnosti balíčku. Vše se snažím pečlivě balit s ohledem na křehkost objednaného výrobku. Při objednávce více kusů zboží je samozřejmostí jen jedno poštovné. Snažím se chránit životní prostředí a tak zboží balím do recyklovaných obalů - nejrůznějších krabic a vycpávkového materiálu, který doma najdu. Pokud bude zájem, lze domluvit i osobní předání v centru Frýdku-Místku.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Modrá bába

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--