Profil uživatele
modrak
Prodávající
Břeclav
Registrace: 22.10.2008

Vítám Vás v ateliéru Modrý drak.

Jsem úplně (ne)obyčejná ženská, jako každá jiná a tvořením všeho možného i nemožného se zabývám už od dětství. Kreativita se promítla i do mé  profese - donedávna jsem se živila grafikou a také příležitostným pisálkovstvím, což, i když v omezené míře, činím dodnes.

Vymýšlení a tvoření různých drobností a malých radostí zejména pro svoji dceru, rodinu a přátele jsem měla původně jako koníček.  Protože jsem ale řízením osudu zůstala  invalidní a k tomu matka samoživitelka, povýšila jsem svého koníčka na živnost, protože co Vám mám povídat, vždyť to znáte - hodí se každá korunka. No a že mě ta živnost po čertech baví? Tak to beru jako velice příjemný bonus. :o)

Přeji Vám pohodové pokoukání a pokud se Vám v mém krámku bude líbit, budu potěšena, když mě opět někdy navštívíte. :o)

 

UPOZORNĚNÍ - Z důvodu šetrnosti k životnímu prostředí faktury zasílám elektronickou poštou. Pokud požadujete fakturu zaslat vytištěnou, tak mi to, prosím, poznamenejte k objednávce.

Způsob dopravy
Zboží i s malým dárkem ke každé objednávce odesílám nejbližší sobotu po připsání peněz na účet, a to prostřednictvím České pošty. Při objednávce od 1.000 Kč výše (bez poštovného) je poštovné zdarma. Bezpečné zabalení zboží a zarážky proti ztrátě náušnic jsou samozřejmostí.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím