Domů Profil prodejce Modrý rak
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Zbiroh, ČR
  • 144 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (98) 100%
Nadšenci: 239
Aktivita: aktivní
Prodáno: 144
Registrace: 25.1.2012
Město: Zbiroh
Stát: ČR
Důležitá informace: Momentálně není v mých silách vyrábět na zakázku. K dispozici je pouze vystavené zboží. Děkuji za pochopení. :-)))

Modrý rak

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Přidala jsem se na Facebooku ke skupině Pomáháme Julince a její rodině, kterou najdete na www.facebook.com/groups/pomahame.julince/

Skupina se zabývá pomocí malé Julince, která trpí závažným onemocněním krvetvorby a narodila se s jednou plicí a srdíčkem na pravé straně.

Výtěžek z prodeje (v plné ceně vystavených výrobků) za 3 minulé prodejní akce činí Kč 1.028,-!!! Tuto částku jsem díky Vám mohla věnovat nemocné Julince.

Děkuji všem zákaznicím, které se zúčastnily!!! Palec nahoruPusaPotleskZamilovaný pohled

-------------------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------------

A teď něco o mně :

Jsem narozená ve znamení Raka a mám velmi ráda modrou barvu. Myslím, že mi sluší. Navíc modrý rak je v našich krajích raritou – stejně jako já.   Proto jsem zvolila toto uživatelské jméno. A hned jsem se s ním skamarádila.

Vždy jsem ráda tvořila, ať už sama nebo s dětmi. Také se, jako snad každá žena, ráda zdobím. Mám moc ráda originální šperky a oblečení. Nyní se mi naskytly nové možnosti. Objevuji a učím se nové věci. A díky tomu se
z pouhé uživatelky stala tvořitelka.

Snad i Vás zaujme moje tvorba. Pokud ano, ráda obdržím Vaši objednávku
a budu se snažit vyřídit ji co nejlépe a co nejdříve.

Tvořím v nekuřáckém prostředí a ani žádní chlupatí kamarádi mi nenakukují přes rameno. Mám sice zvířátka moc ráda, ale doma je mít nemůžu.

 

Převážná většina mých šperků jsou originály. Jsou vytvořené pouze pro Vás!

Všechny Fimo šperky v lůžkách jsou ošetřené speciálním lakem.

 Pokud Vaše ouška špatně snáší bižuterní háčky, mohu je za příplatek Kč 5,- vyměnit za háčky z chirurgické oceli (samozřejmě kromě šperků, kde jsou při výrobě použita již hotová lůžka šperků).

 Protože prodávám svoje zboží také jinde, může se výjimečně stát, že Vámi vybraný šperk již není dostupný. Snažím se ale vždy o včasnou aktualizaci nabídky. Prosím o pochopení v tomto směru.

 

Můžete se také podívat do mého nového obchůdku Modrý rak - ruční práce, kde nabízím svoje výtvory od šicího stroje, z příze a háčku a další.

 

Hodně radosti  (nejen) z mých šperků
Vám přeje Modrý rak 

 

Způsob dopravy
Zboží zasílám přes Českou poštu jako obyčejné psaní většinou za Kč 23,- nebo doporučené psaní za Kč 55,- v bublinkové obálce. Záleží samozřejmě na váze zásilky. Upřednostňuji doporučené psaní, protože dodání je potvrzeno a zásilka se dá sledovat. Je to lepší kontrola pohybu zboží pro obě strany - kupujícího i prodávajícího. Při objednání více výrobků platíte jen jedno poštovné. Pokud si objednáte zároveň zboží z druhého mého profilu, platíte také pouze jedno poštovné. Do bublinkové obálky dávám šperky zabalené ještě samostatně kvůli lepší ochraně při přepravě.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od Modrý rak

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--