Profil uživatele
Momo Chrudim
Prodávající
Chrudim
Registrace: 2.12.2010

Momo Chrudim, o.p.s. je obecně prospěšná společnost zaměřená na sociální, umělecké a vzdělávací projekty.

 

 

Název společnosti vychází z knihy Michaela Endeho Děvčátko Momo a ukradený čas. Je to příběh o čase a naslouchání a také příběh o naší době, ve které nikdo už nemá na nic čas a přitom, kdybychom se jen na chvíli zastavili, zjistili bychom, že všechen svůj čas si nosíme stále s sebou, protože čas našich životů se vždy znovu rodí v našem srdci. Děvčátko Momo tohle dokáže a díky tomu dokáže naslouchat druhým tak, jako nikdo jiný. A protože právě v sociálních službách, umění a pedagogické práci je čas a schopnost naslouchání velmi potřeba, vybrali jsme si děvčátko Momo jako náš vzor.

Posláním Sociálně terapeutické dílny Momo je nabízet při ručním zpracování ovčí vlny zapojení do smysluplného pracovního života lidem s mentálním postižením z Chrudimi a okolí, kteří nemohou najít uplatnění ani na chráněném trhu práce.


Propojením našeho světa a světa uživatelů vznikají z ovčí vlny umělecké výrobky, které jsou mostem naší společné práce vycházející ze srdce. 

Zakoupením výrobku dílny podpoříte nejen naši dílnu, ale i naše uživatele, kteří se na výrobě těchto uměleckých předmětů podílí. 

Kromě provozování sociálně terapeutické dílny pořádá naše společnost také kurzy plstění a předení pro veřejnost a různé organizované skupiny dětí.

 

Způsob dopravy
Česká pošta, doporučený dopis/balík, cenný balík. Zboží balíme buď do bublinkové nebo pevné obálky a nebo do přiměřeně velké lepenkové krabice. V případě větší (objemnější a těžší) objednávky budeme muset navýšit cenu poštovného, tak aby odpovídalo rozměrům a váze posílaného balíku. Díky za pochopení. Údaje zákazníka budou zpracovány výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.