Domů Profil prodejce MOMODOMO
  • aktivní prodejce od r. 2017
    Reaguje na objednávky obvykle do 4 hodin.
  • Mořina, ČR
  • 1665 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (280) 100%
Nadšenci: 640
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1665
Registrace: 28.2.2017
Město: Mořina
Stát: ČR

MOMODOMO

/ Prodávající
Novinky
862448
6.2.2020 V nabídce spousta nového zboží pro malé i větší...a bude přibývat. Tak nakoukněte, zima je sice v plném proudu, ale jaro se blíží! :) M.

Ahoj.

Jmenuju se Monika a jsem závislá.

Závislá na šití! :)

image

Osm let jsem doma na rodičovské dovolené a za tu dobu se mi pod nohy stihli zakutálet už čtyři rarášci, hezky na střídačku dvě holky a dva kluci ;)

 image

Osm let je dlouhá doba a já jsem, coby neposeda a kreativec, nutně potřebovala dělat taky něco, co nezmizí lusknutím prstu s příchodem dětí domů nebo s první svačinou... Šití přišlo samo, úplně náhodou a úplně mě pohltilo. S dětmi je to snadné, rostou nezadržitelně a ve skříních stále něco chybí, tak jsem seděla a šila každou volnou chvíli. Děti jsou nejlepší učitelé a nejtvrdší kritici. A také nejlepší reklama. Doma šité oblečení jsou neokoukané výrazné originály, a tak přišly dotazy na jejich původ a s nimi i poptávka.

I proto jsem zamířila sem, na Fler. Naše skříně se mi daří plnit o poznání rychleji, zbývají látky i kapacita. Nejsem profi švadlena, šiju sama, převážně po večerech. Nemám ani sklad plný rolí látek, proto často nejsem schopná nabídnout celou škálu velikostí a desítky kusů. Nabízím originální kousky otestované na vlastních dětech a vytvořené s chutí - protože svůj vzácný volný čas si vážně užívám!

image

Šiju z neokoukaných látek, které mi padnou do oka, velmi kvalitních, téměř výhradně evropského původu a často v biokvalitě - těch, za které je potřeba si připlatit - protože za to prostě stojí. Souzním s konceptem slow fashion, snažím se i o zero waste - prostřihy a odstřižky pravidelně putují k dalšímu využití do několika okolních školek a škol, v popelnici končí úplné minimum materiálu.

I proto ke každému kousku přistupuji opravdu poctivě a snažím se o maximálně pečlivé provedení. Všechny látky jsou před šitím předeprané na 40°C a vysušené v sušičce, aby došlo k odstranění zbytků chemie používané při tisku a k vysrážení látky, hotové oblečení už pak po praní nemění velikost. Snažím se tak podchytit i případné kazy a vady tisku, protože i mistr tiskař a osvědčený dodavatel sem tam ujede...
K dispozici mám všechny tři základní stroje pro práci s úplety - overlock, coverlock a rovnosteh.
Všechny materiály použité na dětské oblečení mají samozřejmě patřičné atesty.

V nabídce najdete:

Body pro nejmenší holky i kluky...

image  

  

  

...nebo rovnou celé komplety...

  

  

...body se sukýnkou pro malé parádnice...

  

...trička s krátkým i dlouhým rukávem...

  

  

  

...šaty, moje srdcová záležitodst :) ...

  

  

  

...tuniky...

  

...mikiny...

  

  

  

...mikinošaty...

  

...tepláky...

  

...a spoustu dalšího ;)

 

Moje "malovýroba" mi umožňuje velmi osobní přístup, střihy běžně tvořím dětem na tělo, takže není problém u zboží na zakázku míry přizpůsobit. Zároveň ale prosím věnujte pozornost mírám uvedeným u zboží skladem, uvedené velikosti jsou spíše orientační.

Pokud máte konkrétní představu o látce a nenašli jste v nabídce, zkuste napsat, sehnat se dá leccos. Výrobky jiných ale nekopíruju!

Díky

M.

Způsob dopravy
Zásilkovna, Česká pošta
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od MOMODOMO

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--