Profil uživatele
mondayka
Prodávající
Brno
Registrace: 3.11.2010

Vítám Vás v mém obchůdku.

Vyrábět jsem začala během studia, jakožto možnost nechat odpočinout mozek a zároveň užitečně využít čas. Nyní jsem školu již ukončila a věnuji se příjemnějším, mateřským povinnostem. Času pro tvoření zatím tedy mnoho není, ale snad brzy přidám i něco nového.

Většinu věcí vyrábím pro sebe, rodinu a přátele, ale jelikož jejich spotřeba není tak velká, jako má produkce, ráda bych něco z toho nabídla i zde.

========================================================

Mám ráda barvy - veselé i ty nenápadné a taky kldiné a pohodové dny, kdy mám čas dělat to co mě baví a těší a vychutnávat si, jak je na světě krásně :)

Mám také ráda věci praktické, které jsou nejen pěkné, ale i k užitku.

A taktéž se mi líbí, když oblečením i věcmi, které nás obklopují vyjadřujeme něco ze sebe, kým jsme, co si myslíme. Mám ráda svobodu v tvoření i v tom, jak se vyjadřujeme navenek.

========================================================

Pokud se Vám některý z výrobků líbí, ale chtěli by jste přeci jenom něco trochu jiného, neváhejte mě kontaktovat - bude - li to v mých schopnostech, ráda Vám vyhovím.

Osobní odběr v Brně je možný po domluvě.

Způsob dopravy
Zboží zasílám českou poštou, jako doporučené psaní. Balené porůznu, tak aby se zboží nic nestalo, ale zároveň nebylo nutné účtovat k poštovnému ještě cenu obálky :)
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
239281
27.2.2014 Všechny dříve vystaené bačkůrky slevněny na jendotnou cenu 55 Kč.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím