Domů Profil prodejce monique.mo
Monika Radilová
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 15 minut.
  • Nový Hrádek, ČR
  • 2997 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (333) 100%
Nadšenci: 1430
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2997
Registrace: 18.10.2012
Město: Nový Hrádek
Stát: ČR

monique.mo

/ Prodávající
Novinky
1051894
18.3.2023 Velikonoce v Jiráskově rodném domku v Hronově - přehlídka skvělých regionálních tvůrců včetně mě, kdo může, nakoukněte, přijďte :)
pá 24.3. 10-17hod/ so 25.3. 10-15 hod.

                                                                        

 

                                           

 

   

  Vítejte ♥

   Moji dílnu najdete v podhůří Orlických hor, ve sklepě stoletého domku, na trase červené značky směrem na rozhlednu. Zde se můžete i osobně zastavit. Nebo kouknout, co máme za oknem nového, hrnečky ;).

  Moje keramika je přírodního typu. Ne ve smyslu "hnědá, červená a okrová" - ale přirozená. Nepokouším se být přesno přesná. Příroda je nerovná. I tahle keramika je nerovná, taková normálně živá nebroušená, nesoustruhovaná. Hlína, kterou používám nejčastěji spíš nedrží přesný tvar, má sklon být gumová. Takže výsledek působí za příznivých okolností příjemně vláčně a přirozeně....

 Vyrábím tzv. tvrdou keramiku, pálenou na vysokou teplotu, která po ťuknutí zvoní. Nesákne vodu (kamenina 5%, porcelán 1%), proto drobné prasklinky v glazuře nevadí. Porcelán používám francouzský, tzv. měkký (tvrdý se pálí na 1400°C), který pálím spolu s kameninou na 1230°C. Šamotovou hlínu taky na 1230°C.

Což je hodně. 

Keramiku i porcelán můžete vložit do trouby, do myčky i mikrovlnky, můžete v ní péct, můžete z ní jíst a pít, pěstovat v ní květiny. Snese mráz i horko, už nějakým vysokým teplem dávno prošla.

Jen teplotním šokům bych ji nevystavovala.

No a i keramika trvá: schne, pálí se dvakrát, dává se do PLNÉ pece s ostatními výrobky, mám tu děti, psa, kočku, dům a jsem opravdový malovýrobce... proto když spěcháte nebo  máte s výrobkem plán mít ho na nějaký termín, dejte vědět. Ať je tam někde u výrobku psané cokoli. Ať to vím ;).

 

 

Díky  

 

 

✯  ♥  ★ ☆ ✮ ✯★ ☆ ✮ ✯★ ☆ ✮ ✯★ ☆ ✮ ✯★ ☆ ✮ ✯★ ☆ ✮ ✯★ ☆ ✮ ✯★ ☆ ✮ ✯

  Papírovou FAKTURU s razítkem Vám přiložím na POŽÁDÁNÍ do balíčku, jinak je standartně u objednávky vystavena k vytištění na stránce fleru.

POŠTOVNÉ SE Z UDANÉHO NENAVYŠUJE, JE TO KONEČNÝ STAV. 

nO A KDYBY NĚKDO TOUŽIL NĚCO HEZKÉHO VYMĚNIT, TVOBU ZA TVORBU, TAK VYMĚNÍMe ♡

♡ VÝROBKY SE CHLUBÍ OFICIÁLNIM ATESTEM na glazury i hlínu současně - JAKO VHODNÉ KE STYKU S POTRAVINAMI A LIDMI.

★ ☆ ✮ ✯★ ☆ ✮ ✯★ ☆ ✮ ✯★ ☆ ✮ ✯★ ☆  

Zboží odesílám po přijetí platby na účet.

 

 

 

  

 

Způsob dopravy
- Česká pošta - CENNÝ KŘEHKÝ BALÍK, BALÍK DO RUKY, GLS, DPD, na Slovensko především DPD, i českou poštou. Je možné domluvit i osobní převzetí - zdarma - přímo na Novém Hrádku. --Balíky posílám do týdne od přijetí platby - pokud je zboží na skladě (kolonka "k odeslání ihned"), jinak je potřeba nechat čas na výrobu - 3 týdny až měsíc. Zabalené do: hedvábného papíru, bublinkové fólie, vložené do minimálně dvojitého kartonu, proložené kartonem, papírovými obaly od vajíček a polystyrénovými patvary. POŠTOVNÉ UVEDENÉ U VÝROBKU JE KONEČNÉ A DÁLE JEJ NENAVYŠUJI, co je navíc je počítáno jako množstevní sleva. Poštovné odpovídá tarifům české pošty a zásilkových společností.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od monique.mo

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--