Domů Profil prodejce monique.mo
Monika Radilová
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Nový Hrádek, ČR
  • 2089 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (251) 100%
Nadšenci: 1299
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2089
Registrace: 18.10.2012
Město: Nový Hrádek
Stát: ČR

monique.mo

/ Prodávající
Novinky
884883
31.5.2020 Moc díky za nominaci i gratulace! :-)

 

                                                                        

★ 

                                           

 

★ ☆ ✮ ✯★ ☆ ✮ ✯★ ☆ ✮ ✯★ ☆ ✮ ✯★ ☆ ✮ ✯★ ☆ ✮ ✯★ ☆ ✮ ✯★ ☆ ✮ ✯★ ☆ ✮ ✯

   

  Vítejte ♥

 Svou keramiku vyrábím doma, v podhůří Orlických hor, ve sklepě stoletého domu. Studovala jsem v Bechyni na SPŠK, pak na filosofické fakultě, což je trochu mimo, ale proč ne.

Žijí tu se mnou také děti a zvířata, která buď spolupracují nebo jen sledují, co se tu děje (nebo také nepspolupracují a to je pak jiná). Každopádně jsou to malí tvorové, jejichž péče stojí také nějaký čas, a mohu proto trochu nestíhat termíny. KLIDNĚ SE PROTO HLASTE, jestli potřebujete něco do někdy a na čas.

No a i keramika trvá: schne, pálí se dvakrát, dává se do PLNÉ pece s ostatními výrobky, proto věci na časové přání potřebují náskok. Nebo přednost. 

   Moje keramika je přírodního typu. Ne ve smyslu "hnědá, červená a okrová" - ale přirozená. Nepokouším se být přesno přesná. Příroda je nerovná. I tahle keramika je nerovná, taková normálně živá nebroušená, nesoustruhovaná. Ta hlína, kterou používám spíš nedrží přesný tvar, má sklon být gumová. Takže výsledek působí za příznivých okolností příjemně vláčně a přirozeně....

A pokud si přejete něco na objednávku, snažím se velmi napodobit tu fotku prvotního výrobku, kterou jste objevili. Stejný úplně ale nebude, je to ruční práce! Třeba bude i hezčí, no nevíme. 

A stále přidávám na hrnečky nové barvy, postupně více sytější a veselejší. A pak zas nastane pastelové období. A bílé. a jednobarevné. Vymýšlím a měním. Přidal se porcelán. Černá šamotová hlína...

 HLAVNĚ - vyrábím tzv. tvrdou keramiku, pálenou na vysokou teplotu, která po ťuknutí zvoní. Porcelán tu máme tzv. měkký, který pálím spolu s kameninou na 1230°C. Šamot taky na 1230°C. Což je hodně a nemusíte se bát mrazu, děr, prasklin. Pokud jsou prasklinky v glazuře, tak netečou. Může te tu keramiku vložit do trouby, do myčky i mikrovlnky, můžete v ní péct a pěstovat květiny. Nebo pěstovat a péct.

 

✯  ♥  ★ ☆ ✮ ✯★ ☆ ✮ ✯★ ☆ ✮ ✯★ ☆ ✮ ✯★ ☆ ✮ ✯★ ☆ ✮ ✯★ ☆ ✮ ✯★ ☆ ✮ ✯

  Papírovou FAKTURU s razítkem Vám přiložím na POŽÁDÁNÍ do balíčku, jinak je standartně u objednávky vystavena k vytištění na stránce fleru.

POŠTOVNÉ SE Z UDANÉHO NENAVYŠUJE, JE TO KONEČNÝ STAV. 

nO A KDYBY NĚKDO TOUŽIL NĚCO HEZKÉHO VYMĚNIT, TVOBU ZA TVORBU, TAK VYMĚNÍMe ♡

♡ VÝROBKY SE CHLUBÍ OFICIÁLNIM ATESTEM na glazury i hlínu současně - JAKO VHODNÉ KE STYKU S POTRAVINAMI A LIDMI.

★ ☆ ✮ ✯★ ☆ ✮ ✯★ ☆ ✮ ✯★ ☆ ✮ ✯★ ☆  

Zboží odesílám po přijetí platby na účet.

 

 

 

  

 

Způsob dopravy
- Česká pošta - CENNÝ KŘEHKÝ BALÍK, BALÍK DO RUKY, GLS, DPD, na Slovensko především DPD, i českou poštou. Je možné domluvit i osobní převzetí - zdarma - přímo na Novém Hrádku. --Balíky posílám do týdne od přijetí platby - pokud je zboží na skladě (kolonka "k odeslání ihned"), jinak je potřeba nechat čas na výrobu - 3 týdny až měsíc. Zabalené do: hedvábného papíru, bublinkové fólie, vložené do minimálně dvojitého kartonu, proložené kartonem, papírovými obaly od vajíček a polystyrénovými patvary. POŠTOVNÉ UVEDENÉ U VÝROBKU JE KONEČNÉ A DÁLE JEJ NENAVYŠUJI, co je navíc je počítáno jako množstevní sleva. Poštovné odpovídá tarifům české pošty a zásilkových společností.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od monique.mo

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--