Profil uživatele
Monireh
Prodávající
Loděnice
Registrace: 10.3.2013

Vítám Vás na mém profilu,

v současné době se zabývám především vyráběním dekorací za pomocí techniky decoupage (ubrouskové techniky) a také malováním pravěkých motivů na kameny. 

Kresbou a malbou se zabývám od základní školy. Studovala jsem Hellichovu grafickou školu, kde jsem měla možnost seznámit se s různými uměleckými technikami a postupy. Zaměřuji se především na kresbu portrétů - uhlem, tužkou, kombinací ulu a křídy či pastely. Na základě zaslané fotografie Vám ráda nakreslím portrét člena Vaší rodiny či kamaráda technikou, kterou si zvolíte. Portrét mohu na přání zaslat i zarámovaný v clip-rámu.

Cena za jeden černobílý portrét (klasický formát A3) je 350,- (rám + 80 Kč),  za barevný 400 Kč (z důvodu větší náročnosti a vyšší ceny materiálu).

Mým dalším zájmem je díky střední škole kaligrafie. Mohu na zakázku vytvořit kopii jakéhokoli rukopisu dle Vaší volby či vyrobit jednoduchou záložku do knížky se jménem jejího budoucího majitele nebo jakýmkoli jiným nápisem. Pokud byste chtěli umístit kaligrafický nápis na jiný materiál či jeho formu, kontaktujte mě a domluvíme se osobně.

Cena kopie rukopisu: dle náročnosti (běžná cena za A4 700 Kč; A3 1000 Kč)

IČ: 04492668

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím