Milé, hlásím,že do Vánoc již nestihnu vytvořit a poslat k vám vaše případné zakázky, na rozpracovaných pracuji a tento tyden dokončím i pošlu. Ovšem na leden už přijímám vaše přání a nakupuji v tuto chvíli... více »
Profil uživatele
montek
Prodávající
Nová Ves u Mladé Vožice
Registrace: 8.10.2010

 

 

....šiji pro radost svou i Vaší...tu je něco málo o mně...

 

......................................  Brrrr, zima   .........................................

 

 

 

 

 

.


 

 ...

 

 

 

Krásné vtipné loutky si můžete prohlédnou u mého muže Burian Marionety

 

Uložit

Způsob dopravy
Zboží k vám dorazí jak nejrychleji to půjde českou poštou,dobře zabalené ,označené v papírové obálce..s poddacím číslem a pojištěné. Odesílat budu dle připsání na účet, vždy ve čtvrtek nebo v pátek. Zboží je do čtrnácti dnů,bez použití , možné vrátit. Pokud tak učiníte,prosím informujte mně předem zprávou, děkuji. Oblečení šité na míru ve větších velikostech je nevratné. Všechny zakázky tvořené na přání jsou závazné. Balíčky balím do udržitelných materiálů..papírové sačky ,obálky ..kabáty a větší nákupy do papírových krabic..s každým balíčekem si hraji a pečlivě zabaluji ,tak aby i při rozbalování proběhlo jisté potěšení:-) veškeré etikety, vizitky a většinu dárků vyrábím sama ..ne z důvodu mého šetření:-), ale z mého vnitřního pocitu co nejméně šetřit planetu...(dárek je pro mne samozřejmost a radost:-)Děkuji velmi.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
772641
12.12.2018 Lněné šaty..pro ten krásný sněhový den..pro jednu z vás..https://www.fler.cz/zbozi... ..ještě tyhle poslední s doručením do Vánoc
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.