Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 1.4.2039 00:00 z důvodu "Prodej dočasně uzavřen".
Obchod byl automaticky uzavřen z důvodu neaktivity.
Profil uživatele
mops1000
Prodávající
Pardubice
Registrace: 24.3.2009

Vítej :-)

...kdokoli kdo si dáš tu práci a budeš číst tyto řádky věř, že je pro mě utrpením psát cokoli o sobě.

To co tvořím je  pro mě způsobem jak vyjádřit své nálady, radosti a smutky. Miluju ticho a vše co vyrobím vzniká v tichu. Cokoli co vyrábím ve mě musí uzrát - nápady v sobě nosím někdy měsíce. Neumím jen tak sednout a "něco" vyrobit.

 

Neumím psát o sobě - hodnocení přísluší těm kdo se mnou sdílejí společný prostor.

 

Pokud se vám bude líbit to co jsem vyrobila budu ráda a díky, že jste dočetli až sem a nahlédli do mě skrze mé výtvory :-)..... Monika  (Mopsinka)

 

 

 

 

Způsob dopravy
Deky a quilty jsou vždy zabaleny do folie, jako ochrany proti polití, ušpinění. Následně vloženy do kartonového obalu odpovídajícího velikosti zásilky. Menší zboží je zataveno do folie a vloženo do nárazuvzrodné obálky. Zásilky jsou zasílány s Českou poštou jako Balík do ruky, nebo Doporučené psaní. Cena poštovného odráží ceny dle platných tarifů České pošty. Osobní převzetí pouze po předchozí domluvě.
Obchodní podmínky

Úvodní ustanovení

1.Veškeré objednávky jsou považovány za závazné. Zákazník odesláním objednávky potvrzuje, že souhlasí s obchodními podmínkami,  dodacími podmínkami, reklamačním řádem,  ví o svém právu na odstoupení od smlouvy a seznámil se s ustanovením o ochraně osobních údajů.

2.Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Monika Kolejová, prostřednictvím internetového obchodu www.fler/mops1000. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí Občanským zákoníkem.

Objednávka a uzavření kupní smlouvy

1.Kupní smlouva vzniká po odeslání objednávky kupujícím, jejím potvrzením prodávajícím.

2.Kontaktní údaje prodejce (adresa, telefon, e-mail) se kupujícímu zobrazují po zadání objednávky.

3.Nakupující je po odeslání objednávky informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

4.Prodejce není povinen akceptovat poznámky k objednávce, v nichž zákazník bez předchozí domluvy žádá zboží, které není skladem nebo změnu charakteru zboží (materiál, velikost, změna barvy, změna prošití, atp.). V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

5.O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu

Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

1.Zákazník má právo na odstoupení od objednávky do 14 dnů od jejího potvrzení.

2.Pro účely uplatnění práva na odstoupení od objednávky musí zákazník o svém odstoupení informovat prodávajícího formou jednostranného právního jednání, tzn. doporučeným dopisem nebo e-mailem.

3.V případě odstoupení od objednávky ponese zákazník náklady spojené s navrácením zboží.

4.Toto zboží musí být v původním, nepoškozeném stavu. Zboží nesmí zejména  ušpiněno, potrháno či poškozeno  nešetrným mechanickým třením, přešitím, dodatečným prošitím, dodatečným přišíváním dalších dílů či částí, vědomým páráním, poškozeno odstraňováním  našitých štítků či cedulek. Za zboží v původním stavu se považuje zboží, které není vypráno, nebo čištěno v komerční čistírně.

5.Platbu včetně nákladů na dodání vrátí prodejce bezodkladně po obdržení vráceného zboží. 

Záruka

1.Prodávající poskytuje záruku 24 měsíců, dále poskytuje pozáruční placený servis týkající se drobných oprav a údržby v rámci možností vzhledem k dostupnosti použitých vzorů a dezénů látek. Záruka se nevztahuje na poškození zboží způsobené nedodržením pokynů k používání a údržbě zboží.

2.Záruka se nevztahuje na náklady vzniklé nesprávným použitím nebo poškození vzniklé při přepravě zboží. 

Dodací podmínky

1.Platbu za zboží, balné a poštovné zašle nakupující na bankovní účet prodávajícího. Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

2.Není-li v popisu zboží uvedeno jinak, zboží je expedováno do 5 pracovních dnů po obdržení platby.

3.Zboží je dodáváno zabalené ve folii a vloženo do kartonového obalu, nebo nárazuvzdorné obálky podle velikosti zboží.

4.Zboží je odesíláno Českou poštou jako Doporučené psaní, případně jako Balík do ruky. Poštovné  je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

5.Osobní předání je možné po dohodě obou smluvních stran, vždy po předchozí domluvě, poštovné není fakturováno.

Ochrana osobních údajů

1.Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1.1.2014.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
436033
19.10.2015 Ze zdravotních důvodů budu od 19/10 do 25/10 na internetu jen velmi málo a omezeně.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím