Domů Profil prodejce Morana
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 10 hodin.
  • Praha 3 - Žižkov, ČR
  • 120 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (62) 100%
Nadšenci: 219
Aktivita: aktivní
Prodáno: 120
Registrace: 8.4.2009
Město: Praha 3 - Žižkov
Stát: ČR

Morana

/ Prodávající

Klidný a radostný rok všem bytostem...

 

Pro milovnice orientu je tu Šeherezáda. Nechte se zahřát a unést někam daleko...

 

Morana v létě nezahálela, jen ji strašně nebaví editovat fotky atd., takže až nyní bude vkládat novinky, jako třeba tento fešný šál, pocta Adrieně Šimotové.

 

 

Mnohokrát děkuji za přízeň a přeji všem bytostem zdraví, štěstí, lásku

a odvahu do nového roku.

Srdečně

Morana

 

 

 

 

Srdečně vás zvu na tématickou prodejní výstavu o vlně, jíž se účastním.

 

Venku je nevlídno, tak nezanedbávejte své přátele :-)

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Plstím, barvím, maluju, šiju... Mám ráda přírodní materiály. Vlnu, protože je měkká, tvárná, příjemná na dotek a krásně voní... Hedvábí, protože je jemné, něžné, krásně odráží světlo a je lehké tak, že skoro jako by ani nebylo... Mám ráda barvy, protože rozsvěcují prostor, lidi a myšlenky... Mám ráda přírodní struktury a organické tvary, protože bez přírody by nebylo nic...

Všechny mé výrobky vznikají s láskou a péčí.

Děkuji za přízeň!

Vaše Morana

 

 

Upozornění: Jednotlivé barevné odstíny se mohou v reálu lišit od fotografií v závislosti na nastavení vašeho monitoru. Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte mě kontaktovat vnitřní poštou.

Navštivte též spřátelený profil vynikající šperkařky VeronikyH, kde najdete zejména skvělé pravé smalty.

 

Péče o vlněné výrobky: je jednoduchá - vlněné šály perte ručně odděleně ve vlažné vodě, do níž můžete přidat trochu jemného šampónu. Vymáchejte, nikdy ale nekruťte a neždímejte, jinak hrozí deformace výrobku! Místo toho jej srolujte do ručníku, zlehka vymačkejte přebytečnou vodu a nechte volně (na plocho) uschnout. Můžete přežehlit ještě za vlhka či po uschnutí (možno napařit). Vlnu nebělte, chemicky nečistěte, nesušte v sušičce! Nikdy ji nevystavujte prudkým změnám teplot, nemá to ráda a může se urazit a srazit:-)

Péče o hedvábné výrobky: je též jednoduchá - šál perte ručně odděleně ve studené vodě, do níž můžete přidat trochu jemného šampónu. Po vymáchání zlehka vyždímejte (samozřejmě opět v ruce) a nechte volně uschnout. Hedvábí můžete zlehka napařit či žehlit ještě vlhké. Žehlete z rubu, zejména jsou-li na Vašem výrobku použity metalické barvy či jakákoliv kontura. Hedvábí nebělte, chemicky nečistěte, nesušte v sušičce!

 

Již po sedmé se koná v Praze na Náměstí Jiřího z Poděbrad výstava "Vlna a co s ní", kde budu i já se svými vlněnými výrobky. Těším se na setkání!

 

 

 

Srdečně vás všechny zvu na 6. ročník výstavy "Vlna a co s ní", kde budu vystavovat své vlněné výrobky. Těším se na setkání!

 

Venku je nevlídno, tak nezanedbávejte své přátele :-)

 

 

 

 

Nová kolekce broží vznikla ve spolupráci s VeronikouH a jejími smalty:

 

 

 

 

Podzim v lese...

 

 

 

 

... venku je hezky...

 

 

 

 

 

Způsob dopravy
Česká pošta jako doporučená zásilka, po dohodě i jako dobírka (poštovné je ovšem vyšší), v Praze možno převzít zboží osobně. Při objednávce v hodnotě nad 1500 Kč je poštovné zdarma.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od Morana

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--