Profil uživatele
Mosaika
Prodávající
Řevnice
Registrace: 20.10.2008

Vážení přátelé,

Vítáme vás v ateliéru Mosaika.

Naše keramické výrobky jsou ručně modelovány, takže každý kus je originál. Zabýváme se především věcičkami pro radost a potěšení, k dekoraci vašich domovů, teras a zahrádek.

Druhy zboží se různě mění, dle nálady a inspirace, ale naše  základní řady jsou :                                                                                                                  - ptáčci a dvojice  na větvičkách,  ptáci Kulibrci a jiní v klecích, páry ptáků v klecích, vlasaté, Chorvatskem inspirované ryby a mořské obludy, lampy ryby, obrázky, kasičky, drobnosti, ozdoby, šamotové misky a nádoby na sázení kaktusových a sukulentových skupinek  a bonsají

Keramiku pálíme ve vlastní peci při teplotě  1100 - 1200°C.Hlínu, engoby, glazury, klícky, papírové i jutové motouzy nakupujeme u českých výrobců.

Těšíme se na vaše návštěvy, případné objednávky a zprávy. Pokud budete mít speciální přání, dejte vědět. Jestli bude v našich silách, splníme vám ho s největší radostí.

Děkujeme za váš zájem a čas, který věnujete našim výrobkům.  Mosaika

 

 

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím