Registrovala jsem si nový profil. Hacienda u Zrzek. Od nynějška budu nové zboží vkládat pouze na na něj, časem přesunu i zboží z tohoto profilu. NOVÉ ZBOŽÍ NA HACIENDA U ZRZEK!!!!!!!!!!!!!!!!!! více »
Profil uživatele
Moty 1984
Prodávající
Netvořice
Registrace: 31.8.2010

Přeji krásný den,

jmenuji se Monika. Téměř veškerý volný čas věnuji tvorbě, ať už vyšívání, šití, drátování, malování nebo tvorbě na zahradě v podobě jejího zkrášlování. Hlavu mi neustále zaplňují kreativní nápady na zkrášlení domovů, chaloupek a okolí, ve kterém se nejčastěji pohybujeme. Mám velmi ráda přírodu a její přirozenost, a proto se snažím, aby moje výrobky působily stejným dojmem. 

Své zboží vytvářím v duchu chalupářského nebo country stylu. Naleznete u mě hlavně doplňky pro domácnost. V brzké době očekávejte rozšíření nabídky mých výtvorů. Prozradím jen, že jsem se začala věnovat oblasti miminek.

Svoje výrobky tvořím s velkou pečlivostí a s nadšením.

Doufám, že se vám bude moje tvorba líbit.

 

Moty 1984

 

Registrovala jsem si nový profil. Hacienda u Zrzek. Od nynějška budu nové zboží vkládat pouze na na něj, časem přesunu i zboží z tohoto profilu. V nejbližší době můžete očekávat nové výrobky na Hacienda u Zrzek. Bude věnováno těm nejmenším, miminkám.

Způsob dopravy
česká pošta, po dohodě možné předání v Praze Zboží bude zabaleno pečlivě, dle jeho typu
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
16450
13.4.2011 Nový profil Hacienda u Zrzek.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím