Domů Profil prodejce Moudřenka
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Praha 10, ČR
  • 29 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (47) 100%
Nadšenci: 44
Aktivita: aktivní
Prodáno: 29
Registrace: 1.7.2010
Město: Praha 10
Stát: ČR

Moudřenka

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vítej človíčku!

Jmenuji se Míša a tady na Fleru mě potkáš jako Moudřenku. Již 10 let se věnuju práci s dětmi a v loňském roce jsem otevřela v Karlových Varech vlastní klub nabízející alternativní aktivity a programy pro děti a rodiče.  

Jsem velmi poctěna možností být součástí Fleru, protože je pro mě nekonečným zdrojem inspirace a nápadů a zároveň místem k setkávání a poznávání úžasných lidských bytostí.

V obchůdku najdete všehochuť různých didaktických pomůcek převážně v  duchu Montessori pedagogiky, které vyrábíme my sami nebo šikovné ruce z různých dílen, se kterými spolupracujeme. Výtěžek z prodeje použijeme na nákup materiálů k rozvoji tvořivosti našich nejmenších a jejich rodičů, kteří náš klub navštěvují.

Až vstoupíte, tiše našlapujte, pozorujte a vnímejte všemi smysly. Zaujme -li Vás něco, setrvejte chviličku..možná pocítíte touhu si pohrát. A proč by taky ne? Hra není jenom pro děti. Hra je učení, poznávání, uvolnění a radost. Hra je setkání malých a velkých lidí a okamžikem kdy je všechno na světě možné...

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Moudřenka

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--