Domů Profil prodejce MOVAKO
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Tachov, ČR
  • 50 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (131) 100%
Nadšenci: 219
Aktivita: aktivní
Prodáno: 50
Registrace: 13.7.2010
Město: Tachov
Stát: ČR

MOVAKO

/ Prodávající
Novinky
37005
28.9.2011 Bez platby poštovného lze také zboží převzít osobně v městech Tahov, Kladruby, Nýřany, Plzeň.

Krásný den všem co zavítali na mé stránky,

bebo do klubu  Adopce na dálku Susan a Simona

novinky:

image

 

 

 

 

Mějte krásné dny plné pohody, porozumění a souznění

 

 

 Jmenuji se Monika a jsem původně z Tachova  a nyní bydlím a tvořím v Nýřanech,

veškeré vyrábění mne naprosto pohlcuje a jsem nadšená, když mohu něco nového zkusit. Moc ráda jsem pletla a vyšívala, jen musím tuto činnost dost omezit, jelikož mám zúžené karpální tunely.

Ovšem bolí, nebolí, momentálně mne moc přitahuje vlna a vše kolem ní. Zkouším plstění... kuliček, kytiček a pustila jsem se do klobouků, ráda bych zkusila i kabelku, ovšem až vychytám aspoň základní problémy při plstění větších kousků.

Byla jsem po rozvodu s "dítky".A tak moc na vyrábění čas nebyl, spíš jsem se orientovala do role zedníka, tesaře, malíře atd......broušení a natírání dřevěného schodiště ,dozdívání, úprava omítek, štukování a malování, pokládala jsem si plovoučky a dlažbu. No prostě co se dalo, jelikož řemeslníci jsou banda budiškničemu.

Je to 4 roky co jsem absolvovala operaci ….odběr kostních štěpů, které transplantovali synovi. A jelikož to bylo dost ...no jak on tvrdí ,,HUSTÉ ", byla jsem dost dlouho v posteli a na berlích, následně asi po pečlivém baštění léků, mě zlobily močové cesty a štítná žláza....zkrátka léčba byla delší, než jsem si představovala a tak jsem se i nudila. Začala jsem pletením košíčků z papíru, pak přišel pedig ( a s ním i decupage na dýnka), keramika, nějaká náušnička a řetízek, namalované triko i květy z organzy.  Ráda bych zkusila vinutky, ale zatím jsou náklady větší, než má touha to zkusit....bohužel.

Zdraví se zlepšilo , ale vášeň ( a možná i potřeba utéct od starostí běžného dne) zůstala, podělila jsem takřka každého, koho znám a tak se teď (s trochou pokory a studu, před nádherou kterou vytváří jiní ) pokusím vše nabídnout Vám, snad oceníte ty mé pokusy o vykouzlení úsměvu a pohlazení duše.

Pokud zde najdete něco, co se Vám bude líbit, budu ráda a v případě, že toho najdete víc, čeká Vás malý dárek................... jako poděkování za nákup.

 

Moc děkuji za výběr- https://www.fler.cz/archiv-top-vyberu

 

 

Informace o podmínkách pro uplatnění práva na odstoupení od kupní smlouvy dle nového občanského zákoníku :

1. Právo odstoupit od smlouvy- do 14 dnů máte právo odstoupit od této smlouvy bez udání důvodu.

2. Důsledky odstoupení od smlouvy

a) Zboží, po oznámení vnitřní poštou na tomto profilu, bez zbytečného odkladu zašlete zpět. Lhůta se považuje za dodrženou, pokud nám odešlete zboží zpět před uplynutím 14 dnů.

b) Ponesete přímé náklady spojené s navrácením zboží. S vrácením platby můžeme počkat do té doby, než vrácené zboží obdržíme.

c) Zboží je nutno vzhledem k jeho povaze vrátit nepoužité, v původním stavu a balení.

3. Další ustanovení

a) Úprava výrobků, či jejich jiná barevnost je dle dostupnosti materiálů možná, avšak pouze po domluvě předcházející vaší objednávce. ( Prosím berte ohled na mé možnosti fotografa )

b) Kovové části mohou časem působením vzduchu, agresivního potu, apod. změnit vzhled, což je u obecného kovu přirozený jev. Toto nezakládá důvod k reklamaci!

c) Základní pokyny pro údržbu :Aby vám mnou vyrobené šperky sloužily co nejdéle s nezměněnými vlastnostmi, je potřeba vyvarovat je styku s vodou, chemikáliemi (parfém, lak na vlasy, ...), nevystavovat dlouho trvajícímu vlhku, na noc odkládat.

d) Oprávněné reklamace budou řešeny k maximální spokojenosti zákazníka. Tyto obchodní podmínky jsou platné od 1.1.2014

 

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Zboží

Další zboží od MOVAKO

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--