Profil uživatele
Mr.Flo
Prodávající
Praha 10
Registrace: 9.10.2009

Vítejte v mé "mini- galerii", je rozdělena do čtyř kategorií - akty, zátiší, krajiny a fantazie.


„Budu malířem,“ odpověděl jsem otázku svých bližních sebevědomě, obklopen na koberci papíry se svými kresbami sedíc na nočníku. Jak šel čas, chtěl jsem se stát také (v následujícím pořadí): archeologem, potápěčem, cestovatelem, kameramanem, spisovatelem, kosmonautem - což jsem uvedl i do přihlášky na gymnázium, ale když pak dřív než já odstartoval do kosmu Vladimír Remek a do Prahy přijela Suzi Quatro, pochopil jsem, že musím být rockovým kytaristou. Rodiče si zoufali.

Na dlouhé roky  hudba naplnila můj život a bez kytary ani ránu. Vystudoval jsem hudební konzervatoř a s kytarou procestoval Evropu křížem krážem. Se stejnou důkladností jsem se současně věnoval malování. Teď maluji.  Kytara tiše odpočívá v koutě se vzpomínkami ve strunách, a z druhého kouta mého „ateliéru“, kde stojí  dětská postýlka, se  ozývá pravidelné oddechování. Dcera spí….Šance, že dneska ještě něco udělám.  

Obrazy ale najdete také v pražských galeriích - v Galerii Alfa kousek od Staroměstského náměstí, také v Galerii Josefa Kalouska na Hradčanském náměstí, pak také v galerii Karlova mostu a v dejvické galerii Domino. Zátiší a krajiny vystavuje galerie Za vrátky v Táboře i Galerie Rudolfa Hrušínského v Plané nad Lužnicí a Galerie Gingo v Třeboni.

Něco málo výstav...

2003 - Galerie Lidového domu v Praze, ČR

2000 - Galerie Pittsburgh, USA

1999 - Galerie na zámku v Chocni, ČR

1998 - Městské muzeum ve vysokém mýtě, ČR

1997 - Kulturní dům v Dobříši, ČR 

image  

Způsob dopravy
Prostřednictvím České pošty, doporučeně balíkem, zboží balím do bublinkové fólie nebo do kartonu. Na základě domluvy se zájemcem mohu zboží větších rozměrů přivézt.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím