Menu
--
Profil prodejce mrkni. Domů
Profil uživatele
mrkni.
Prodávající
Chabařovice
Registrace: 28.12.2015

Jsem obyčejná ženská s obyčejnými problémy. A baví mě háčkovat.

Způsob dopravy
Zboží zasílám Českou poštou dle tarifů České pošty, balím podle velikosti. Pro "místňáky" je možný osobní odběr.
Obchodní podmínky

Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

Tyto Obchodní podmínky platí pro nákupy uskutečněné u prodejce mrkni. na www.fler.cz

Objednávka: Odesláním elektronické objednávky kupující přijímá veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, též platnou cenu objednaného zboží, nebylo-li v konkrétním případě prokazatelně dohodnuto jinak. Nebude-li zákazník komunikovat (zejména po přijetí objednávky a následném nezaplacení), vyhrazuje si prodejce právo objednávku zrušit. Prodávající má právo od kupní smlouvy (závazné objednávky) odstoupit, stane-li se plnění nemožným (např. při vyprodání zboží), nedohodne-li se s kupujícím na novém plnění.

V případě, že kupující zaplatil objednané zboží předem a odstoupí-li od smlouvy z výše uvedeného důvodu, vrátí prodávající kupujícímu celou částku nejpozději do 10 dnů od odstoupení od smlouvy.

Poštovné se řídí platným ceníkem České pošty, hmotností a velikostí zásilky. O jeho celkové výši bude kupující informován při potvrzení objednávky. Poštovné může být také zvýšeno z důvodu pojištění zásilky nad cenu 500 Kč. Upozornění zasíláme při potvrzení objednávky, kupující má možnost od objednávky odstoupit. 

Faktura: Účetní doklad sloužící zároveň jako dodací a záruční list je přístupný elektronicky u uvedené objednávky, na vyžádání i se zbožím.

Platba bankovním převodem má být uhrazena do 14 pracovních dnů od odeslání objednávky. O platebních údajích bude zákazník informován elektronicky.

Dodací podmínky: Platbu za zboží hradí zákazník předem na bankovní účet prodávajícího. Prodávající odešle kupujícímu zboží skladem nejpozději do 4 dnů od připsání platby na účet. U zboží vyráběného na zakázku je dodací lhůta vždy uvedena v popisu. Uvedená lhůta běží ode dne připsání platby na účet.

Vrácení zboží: Zboží lze vrátit nepoškozené, bez známek užívání nebo opotřebování, bez udání důvodů do 14 dnů od obdržení balíčku. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující. Prodávající do 30 dnů od odstoupení vrátí zákazníkovi zpět odpovídající částku předem dohodnutým způsobem. Před odesláním zboží zpět je kupující povinnen o tomto informovat prodávajícího. Lze též odstoupit od kupní smlouvy v případě zboží na  zakázku, ale vždy po dohodě s prodejcem a udáním uznatelného důvodu (nespokojenost se zpracováním, vada apod. dle Obč. zákoníku).

Reklamace se řídí platným Obč. zákoníkem. O způsobu vyřízení reklamace (uznání reklamace jako oprávněné nebo odmítnutí reklamace jako neoprávněné) vyrozumí prodávající zákazníka předem dohodnutým způsobem (písemně nebo emailem). Případné vrácení peněz kupujícímu bude provedeno do 10 pracovních dnů.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
857893
13.1.2020 Kabelka s krásným plastickým vzorem ... příprava na jaro :)
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím