Profil uživatele
MTM
Prodávající
Brno
Registrace: 23.6.2008

Jsem ryba ... snad, že nemám pouto se zemí, spíš než vím, já říkám zdá se mi ...©

s tužkou v ruce jsem se patrně narodila... první básničku jsem "napsala", dříve než jsem se naučila psát:), do výtvarné školy mě vezli v kočárku....

... průběžně jsem posbírala spoustu cen a uznání, mou nejoblíbenější je ale pravá stříbrná medaile  z mezinárodní soutěže Shankarś International v Indii:-)

... no a dnes nejčastěji popíjím černou kávu, poslouchám Szidi, hledím do lesa (naše zahrada je v podstatě les :-)) ), sním.... a u toho maluju, drátuju, tisknu, píšu, fotím..... anebo čtu Arnošta.... a občas lehce a nenápadně vychovávám děti... :-)

Na fleru prezentuji jen malou část ze své tvorby a to především bavlněné kabelky malované vlastní technikou.

Každá malba i postup je skutečným autorským originálem :)

 

{#emotions_dlg.rose2}

 

Nechte plavat modní diktát, neosobní uniformitu, vykašlete se na všechno co vás svazuje, nebuďte konzervativní ... uvolněte se,  osvoboďte,             n a d e c h n ě t e ...  a vyběhněte s lehkostí do luk, lesů, polí ... buďte svá a originální s neopakovatelnou, ručně malovanou kabelkou od Magdy TM;-)


Média, Perutynka a já ...

 

 

 

 Vzdělávací program " Drátenické řemeslo současnosti" byl akreditován v souladu s § 10 vyhlášky č. 317/2005 Sb., o dalším vzdělávání pedagogických pracovníků, akreditační komisi a kariérním systému pedagogických pracovníků, ve znění pozdějších předpisů. 

Každý absolvent "Intenzivního kurzu černého drátování" i "Intenzivního kurzu černého drátování II " získá po ukončení kurzu osvědčení.

Způsob dopravy
platba převodním příkazem, zboží zasílám doporučeně prostřednictvím České pošty
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím