Domů Profil prodejce MTM
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Brno, ČR
  • 498 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (201) 100%
Nadšenci: 1261
Aktivita: aktivní
Prodáno: 498
Registrace: 23.6.2008
Město: Brno
Stát: ČR

MTM

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Jsem ryba ... snad, že nemám pouto se zemí, spíš než vím, já říkám zdá se mi ...©

s tužkou v ruce jsem se patrně narodila... první básničku jsem "napsala", dříve než jsem se naučila psát:), do výtvarné školy mě vezli v kočárku....

... průběžně jsem posbírala spoustu cen a uznání, mou nejoblíbenější je ale pravá stříbrná medaile  z mezinárodní soutěže Shankarś International v Indii:-)

... no a dnes nejčastěji popíjím černou kávu, poslouchám Szidi, hledím do lesa (naše zahrada je v podstatě les :-)) ), sním.... a u toho maluju, drátuju, tisknu, píšu, fotím..... anebo čtu Arnošta.... a občas lehce a nenápadně vychovávám děti... :-)

Na fleru prezentuji jen malou část ze své tvorby a to především bavlněné kabelky malované vlastní technikou.

Každá malba i postup je skutečným autorským originálem :)

 

{#emotions_dlg.rose2}

 

Nechte plavat modní diktát, neosobní uniformitu, vykašlete se na všechno co vás svazuje, nebuďte konzervativní ... uvolněte se,  osvoboďte,             n a d e c h n ě t e ...  a vyběhněte s lehkostí do luk, lesů, polí ... buďte svá a originální s neopakovatelnou, ručně malovanou kabelkou od Magdy TM;-)


Média, Perutynka a já ...

 

 

 

 Vzdělávací program " Drátenické řemeslo současnosti" byl akreditován v souladu s § 10 vyhlášky č. 317/2005 Sb., o dalším vzdělávání pedagogických pracovníků, akreditační komisi a kariérním systému pedagogických pracovníků, ve znění pozdějších předpisů. 

Každý absolvent "Intenzivního kurzu černého drátování" i "Intenzivního kurzu černého drátování II " získá po ukončení kurzu osvědčení.

Způsob dopravy
platba převodním příkazem, zboží zasílám doporučeně prostřednictvím České pošty
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Zboží

Další zboží od MTM

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--