Profil uživatele
Mukam
Prodávající
Kdyně
Registrace: 23.11.2010

Jmenuji se Zdenka Skopalová a všechny výrobky které u mne naleznete jsou autorské.

logo

Naleznete zde cínované šperky, kterým se věnuji stále více, ale nadále i pejsky, kterých mám na výběr ze 150plemen. Věnuji se především výrobě zvířat a  po domluvě ráda vyrobím téměř cokoliv. Čím zajímavější, tím lepší, co je nové, je pro mne výzvou. 

Nyní rada pro majitele cínových výrobků - jak o ně pečovat.              

Tento nízkotavný kov má bohužel tu nepříjemnou vlastnost, že se časem barví do šeda (tmavne). Dá se však opět snadno vyleštit do vysokého lesku, a to použitím leštěnky na mosaz nebo stříbro, ale velmi dobře poslouží i kuchyňské přípravky Real nebo Cif, použít se dá i zubní pasta. Je však třeba poté šperk pořádně opláchnout a např. zubním kartáčkem odstranit všechny zbytky přípravků. Poté šperk vysušit a ideálně doleštit kouskem kůže tzv. jelenice. Cín NIKDY nevkládejte do myčky! Pokud se s cínovým šperkem budete koupat, neublížíte mu, ale musíte počítat s tím, že bude potřeba ho častěji přeleštit. Po určité době tuto nepříjemnou vlastnost cín ztrácí a péče o něj bude již minimální.

Všimla jsem si, že zde mají někteří výrobci na svých profilech různá loga. Já jedno konkrétní logo použít nemohu. Proto musím všechny zájemce o mé výrobky upozornit,  že nevyrábím v prostředí bez zvířecích alergenů!

Tito spolubydlící jsou jen částí z těch, kteří vytváří čistě alergenní prostředí!Předem se tedy omlouvám, pokud naleznete na lepence použité při balení zásilky nějaký ten chloupek, věřte, že to není úmysl, ale  jen nemožnost se tomu vyhnout.  

 

Prosím všechny, RESPEKTUJTE AUTORSKÁ PRÁVA!

 

 

Způsob dopravy
česká pošta
Obchodní podmínky

Potvrzením objednávky se prodávající kupujícímu zavazuje, že je autorem zakoupeného výrobku.              Kupující potvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami prodejce (výrobce) Zdenka Skopalová, pod loginem Mukam, prostřednictvím internetového obchodu Fler. Profil prodejce na https://www.fler.cz/mukam

Objednávka Kupní smlouva vzniká na základě odeslání objednávky kupujícím a  stává se závaznou po potvrzení objednávky prodávajícím. Kupující je o přijetí objednávky informován vnitřní poštou a stejně tak o přijetí platby prodávajícím.

Dodací podmínky Platbu za zboží současně s poštovným, zašle kupující na  bankovní účet prodávajícího. Prodávající odešle zboží kupujícímu do tří dnů od obdržení platby. V případě zpoždění bude kupující informován vnitřní poštou. Zboží je zasíláno Českou poštou, a to doporučeně jako cenné psaní, pojištěné na hodnotu zboží v plné výši. Cena poštovného cca 80-100Kč.

Každý šperk je vložen do pevné dárkové krabičky a zasílán v bublinkové obálce. Při více objednávkách najednou je zboží zabalené společně do jedné zásilky a je účtováno pouze jedno poštovné.

Zboží lze vrátit pouze po předchozí domluvě a to do 14dnů od jeho převzetí. Zboží musí být nepoškozené v původním balení a zasláno doporučeně zpět na adresu výrobce (prodávajícího). Nebude-li prodávající  o vrácení zboží předem informován, nebude  zásilka přijata. Po přijetí nepoškozeného a originálně zabaleného zboží bude vrácena platba za zboží, ne však poštovné, zpět na účet  kupujícího do tří dnů od převzetí zásilky.

Pokud bude zboží vráceno jakýmkoliv způsobem poškozené,  bude z ceny odečtena poměrná částka za jeho opravu. V takovém případě bude zboží nafoceno a zaarchivováno. 

Záruka na zboží je poskytována v trvání 1rok od jeho zakoupení. Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady, nikoliv na vady způsobené špatným zacházením a mechanickým poškozením. 

Zákazník prohlašuje, že je plně seznámen s těmito obchodními a reklamačními podmínkami a proti jejich znění a obsahu nemá jakýchkoliv výhrad.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím