Profil uživatele
Mukam
Prodávající
Kdyně
Registrace: 23.11.2010

Jmenuji se Zdenka Skopalová a všechny výrobky které u mne naleznete jsou autorské.

logo

Naleznete zde cínované šperky, kterým se věnuji stále více, ale nadále i pejsky, kterých mám na výběr ze 150plemen. Všechny součásti šperků, od lístečků po rybičky, ptáčky, netopýry, květiny, mořské panny atd.  jsou opět z mé vlastní dílny. Tedy vlastnoručně vymodelované (autorské) a není možné je získat  jako komponenty kdekoliv jinde.

Pokud máte zájem o výrobu nějaké specialitky, které není v nabídce, tak se ráda pokusím ji pro vás vytvořít. Zrovna tak, pokud máte doma nějaký oblíbený kámen, který se povaluje  "jen tak" a rádi by jste ho měli zakomponovaný do šperku, tak napište. Pokud mi sdělíte svoji představu a pošlete ho na moji adresu, tak se mu ráda postarám o nový kabátek.

Nyní rada pro majitele cínových výrobků - jak o ně pečovat.              

Tento nízkotavný kov má bohužel tu nepříjemnou vlastnost, že se časem barví do šeda (tmavne). Dá se však opět snadno vyleštit do vysokého lesku, a to použitím leštěnky na mosaz nebo stříbro, ale velmi dobře poslouží i kuchyňské přípravky Real nebo Cif, použít se dá i zubní pasta. Je však třeba poté šperk pořádně opláchnout a např. zubním kartáčkem odstranit všechny zbytky přípravků. Poté šperk vysušit a ideálně doleštit kouskem kůže tzv. jelenice. Cín NIKDY nevkládejte do myčky! Pokud se s cínovým šperkem budete koupat, neublížíte mu, ale musíte počítat s tím, že bude potřeba ho častěji přeleštit. Po určité době tuto nepříjemnou vlastnost cín ztrácí a péče o něj bude již minimální.

Všimla jsem si, že zde mají někteří výrobci na svých profilech různá loga. Já jedno konkrétní logo použít nemohu. Proto musím všechny zájemce o mé výrobky upozornit,  že nevyrábím v prostředí bez zvířecích alergenů!

Tito spolubydlící jsou jen částí z těch, kteří vytváří čistě alergenní prostředí!Předem se tedy omlouvám, pokud naleznete na lepence použité při balení zásilky nějaký ten chloupek, věřte, že to není úmysl, ale  jen nemožnost se tomu vyhnout.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


       

 

Prosím všechny, RESPEKTUJTE AUTORSKÁ PRÁVA!

 

 

Způsob dopravy
česká pošta
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.