Profil uživatele
munte
Prodávající
Bílovice nad Svitavou
Registrace: 22.10.2008

Munte-Renata Munteanu

Nevím, jaká náhoda tomu chtěla, že jsem si objevila práci s ovčí vlnou, ale už se stalo a já neustále nepřestávám žasnout. Začalo to malými drobnostmi dělanými jehličkou a pak jsem začala odhalovat kouzla mokrého plstění. Vznikaly první taštičky:

 

image

Pak jsem si vymyslela pohlednice:

image 

Pak jsem si vymyslela nášivky a hned ten stejný týden jsem dostala zakázku  na nášivky do televizního seriálu...:

image

 

A pak další náhoda tomu chtěla, že jsem se na dovolené seznámila s kostýmní výtvarnicí a rázem z toho bylo 100 růží , leknín, fialky, kuličky, dredy pro představení Ženitba v Divadle na Vinohradech:

 

 image

Tak jsem se nakonec rozhodla, že těm náhodám trochu pomůžu a zkusím své štěstí i na Fleru. Vyrábím taštičky, pouzdra, čepičky, klobouky, spony, pohlednice, nášivky, podivnosti podivné i roztomilosti roztomilé, takéž zbytečnůstky, které srdce zahřejí a oko potěší.

Ráda se učím nové věci, zkouším a kombinuji nové materiály, doplňuji výrobky ručními výšivkami, starými knoflíky a krajkami nebo přízí, kterou přede můj muž na kolovrátku.

Má touha poznávat nové materiály nakonec způsobila, že mi začaly docházet napřed malé balíčky a teď už velké balíky z ciziny s různými druhy vlny. Proto jsem se rozhodla ve svém obchůdku nabídnout alespoň část z těchto kouzelných materiálů. Experimentovat se totiž musí! Jedině to nám může otevřít další dveře fantazie! 

Způsob dopravy
Obchodní balík | Česká pošta
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.