Domů Profil uživatele MUTAGEN
  • Na Fleru od roku 2010, ČR
Hodnocení: nedostupné
Registrace: 27.5.2010
Stát: ČR

MUTAGEN

/ Nakupující
Profil

O mě:

Sítotisku se věnuji asi od roku 2002. Tato technika skýtá neomezené možnosti, můžete kombinovat dokonalou preciznost s čistou náhodou. Pořád se učím něco nového. První workshop sítotisku jsem pořádal na summercampu v německé Jeně v roce 2005. Poslení 2 roky se věnuji pořádání kurzů intenzivě, pro školy, galerie, lektorská centra i individuálně. Baví mě spolupracovat a komunikovat s lidmi a předávat si tak navzájem jedinečné zkušenosti. Studoval jsem výtvarnou pedagogiku a ekonomiku. Kromě kurzů také podnikám v oboru reklamy a polygrafie.


 

Sítotisková dílna - kurzy sítotisku

je projekt na podporu rozvoje přirozené lidské tvořivosti, který je určen téměř všem věkovým kategoriím (10+). Sítotisková dílna je oblíbená především pro svou zábavně-kreativně-vzdělávací podobu. Kurzy sítotisku pořádám pravidelně již několik let a to buď jako samostatné akce nebo jako doprovodný program různých společenských událostí.

V nabídce mám individuální kurzy sítotisku pořádané v naší dílně v Praze ve Vršovicích a dále také celodenní programy pro lektorská centra galerií a pro školy i jiné instituce. Pokud máte zájem zařadit Sítotikovou dílnu do svého programu, neváhejte mě oslovit :)

 

 

Ruční grafika

Ruční_grafická_dílna

V neposlední řadě se věnuji realizaci ruční grafiky, dekorací, doplňků pro restaurace nebo obchody (cedule, vitríny, tématické dekorace, jídelní lístky, příborníky, pokladničky, rezervační knihy apod.)

Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Sítotisk
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--