Profil uživatele
my.dot
Prodávající
Praha 9
Registrace: 21.3.2011

Zdravíme Tě a vítáme u nás v obchůdku my.dot design.

najdete zde výrobky, které děláme pro radost. U každé věci relaxujeme a samozřejmě jsou vyráběny s láskou. Pokud se Vám naše výrobky budou líbit, budeme mít ještě větší radost.

A jak jsme začaly:

Jak už to bývá, celé to začalo prvním nakročením do obchůdku v Jablonci a jak jinak než s korálky. Nikdy jsme neviděly nic tak úžasného, tolik možností, barev ... Málem jsme to tam vykoupily. Ještě, že jsme musely zpět do Prahy. Moc děkujeme i milé paní z prodejny, která nám ukázala pár prvotních kouzel s korálky. Do obchůdku jsme se však vrátily znovu, protože při první návštěvě se nám z množství korálků točila hlava a samozřejmě jsme každá nabrala korálky, které se nám nejvíce líbí. Doma však došlo ke zjištění, že nám moc nejdou k sobě a že by to chtělo nějaký matný, modrý, černý ...A myslím, že i další návštěva nebyla poslední. A tak jsme začaly tvořit, vyrobily jsme něco sobě, taky kamarádkám, rodinám a pak si říkáme, co začít tvořit pro fler. A tak jsme založily náš obchůdek. Jen snad budeme mít více času a brzy sem dáme i výrobky z korálků.

Na chvilku jsme je odsunuly, protože na fleru je tolik inspirace... A velmi nás zaujala křišťálová pryskyřice a tak po nastudování všeho, co jsem asi mohla pro začátek najít jsme se do toho pustily. A jsem moc ráda, že první povedené kousky Vám zde můžeme představit a nabídnout tak k prodeji. Budeme se snažit se zlepšovat a co čas dá, mít zde širší nabídku.

Doufám, že se Vám naše věcičky budou líbit a pokud si je koupíte budete z nich mít radost jako my jí máme, když vše tvoříme.

Díky za náštěvu a brzy se zase vraťte.

Markéta a Janina

Způsob dopravy
balím dle zboží, aby vždy dorazilo k Vám v pořádku; nejlépe česká pošta doporučeně
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím