Aktuálně se dílna stěhuje do nových prostor, čekací doba na moji odpověď Vašeho dotazu je 2dny a výrobní čas 5-6 dní od přijetí platby na účet společnosti. Děkuji my love :)
Profil uživatele
my love
Prodávající
Brno
Registrace: 18.2.2013


Vítám Vás ve svém světě,

miluji jednoduchost, ženskost a něžnost Stydlivý úsměvKvět- s touto duší tvořím všechny své šperky z drahých kovů, minerálů a skla.

Vítám všechna Vaše přání a tužby - napiště mi.

Čtěte informace v sekci: ,,než objednáte" - zde

Své zboží s láskou vyrábím a věnuji mu celou svou pozornost i čas, kterého již moc nemám. Sama zde nikoho nekopíruji, což sami ale vidíte a protože toto zde bohužel neplatí pro všechny, rozhodla jsem se ceny za šperk ode mě již nepřizpůsobovat prodejcům, kteří se zabývají cíleným snížením ceny napodobeného šperku.

Děkuji vám za pochopení a vaše zastavení, srdíčka, komentáře a vaše láskyplné zprávy. Občas vám nemám bohužel kam poděkovat, neb váš profil to neumožňuje, udělám to tedy zde: d ě k u j i Stydlivý úsměv a přeji krásné dny M.

Naše společnost nabízí zákazníkům kompletní zlatnický servis:

- umělecké rytí - cena dle počtu znaků či motivu

- zlacení (třemi barvami lázně včetně růžové) - 98 Kč

- rhodiace - 98 Kč

- opravy zlatých i stříbrných šperků

- výroba dle Vašeho návrhu

Pro práci s drahými kovy je společnost řádně registrována na Puncovním úřadě. Součástí každého balení je vytištěná faktura.

Puncovním úřadem nám byly přiděleny výrobní značky HNS a ME, šperky jsou řádně označeny dle Puncovního zákona (výrobní a ryzostní značka, nad 3g též punc státní).

 

NEŽ OBJEDNÁTE / VAŠE DOTAZY

Prsteny
Veškeré zboží je vyráběno (tedy až po přijetí Vaší platby na účet společnosti). V případě prstenů je důležité uvést, že Vaše konkrétní velikost je výroba na zakázku - žádné zboží nemáme skladem, čili v případě, že Vám velikost nesedí:
  • Prsteny bez kamenů zvětšovat i změnšovat můžeme.
  • Prsteny s kameny změnšit již možné není (výjimku tvoří kameny, které drží pacičky, pak můžeme kámen odebrat a prsten změnšit). Obroučku je nutné u zmenšení rozříznout, odebrat přebývající materiál a opět pájet, což kámen nesnese a praskne. Zde je nutné prsten celý přepracovat (lůžko vyrobit celé znovu).
  • Věnujte velikosti pečlivou pozornost. Pokud máte (nejlépe digitální) šupleru, postačí nám vnitřní průměr Vámi oblíbeného prstenu. V případě, že jste měřili špatně, není možné takový prsten vyměnit, ani reklamovat.
  • Raději si nechte ve zlatnictví prst přeměřit.
  • Prsteny lze bezpečně zvětšit o 2-3 velikosti (při větším zvětšováním dochází ke ztenčování obroučky). Zvětšování se neděje pod plamenem.
V případě výroby snubních prstenů prosím počítejte s delší časovou rezervou, vyrobené prsteny Vám budou odeslány, ale v případě, že by Vám velikost neseděla, je nutné počítat s úpravou – pro ni si vytvořte časovou rezervu.
 
Náramky
Rozlišujte nám prosím, zda se jedná o Váš obvod zápěstí (ke kterému vůli ještě přidáme, aby byl volný) či rovnou požadovaná délka náramku (ke které již nepřidáváme nic, aby Vám pak nebyl velký).
 
Vaše kontaktní údaje jsou pro nás důležité
Uvádějte nám správné telefonní číslo a email v objednávce. Často se setkáváme s překlepy v telefonních číslech a my se nemáme s Vámi jak spojit v případě, že jste nám zapomněli uvést obvod zápěstí, velikost prstenu, vyprodal se konkrétní druh kamene, popř. onemocněl zlatník.
 
Výroba šperku chvíli trvá
Zboží je vyráběno, počítejte prosím, že není možné odeslat jej již druhý den, jak je tomu u nákupu a prodeje klasického zboží. Výrobní čas se pohybuje od 4 dní od připsání Vaší platby na účet společnosti a více. Budete informováni při přijetí objednávky.

Pokud na zboží opravdu spěcháte, pokusíme se Vám vyjít vstříc. Napište nám.
 
Mé zboží stále nedorazilo, co mám dělat?
V případě, že Vám ani do týdne po Vaší úhradě nepřišlo vyrobené zboží (a nejste telefonicky kontaktováni či s námi jinak domluveni) ihned nás kontaktuje.
Je možné, že v množství přijímaných objednávek byla Vaše platba přehlédnuta nebo došlo k problému na straně dopravce.
Děkujeme za pochopení lidského pochybení, děje se velmi výjimečně, ale možné je.
 
Zasíláte zboží také na Slovensko?
Společnost vlastní eurový účet ve Fio bance, zasílání na Slovensko (popř. jiné země) je možné. Poštovné bude stanoveno dle konkrétní váhy balíčku a země, do které bude zboží zasláno.
 
Zasíláte zboží na dobírku?
Protože veškeré zboží ručně vyrábíme, na dobírku nezasíláme. Zboží je zařazeno do výroby až po přijetí platby na účet společnosti.
 
Vyrábíte i šperky podle konrétní představy či návrhu?
Výroba na zakázku je možná, naše společnost nabízí kompletní zlatnické služby, fasování kamenů i umělecké rytí. Konkrétní přání nám společně s kresbou či fotografií zašlete vnitřní poštou.
 
Je možná změna u konkrétního výrobku?
Změny jsou možné (např. změny kamenů, délek náhrdelníků, použitého kovu či ryzosti aj.). Konkrétní přání můžete rovnou připsat do poznámek k objednávce.
 
Opravujete šperky?
Opravy našich i jiných šperků jsou možné. Vždy po domluvě.
 
Rhodiace, zlacení
Rhodiace šperků - 98 Kč
Rhodium je drahý platinový kov, který zabraňuje černání stříbra (sulfidaci). Rhodiovaný šperk nebude mít světlou barvu (přirozenou barvu stříbra), ale tmavší, kovovou.
Zlacení třemi druhy lázně - 98 Kč
 
Text podléhá autorskému právu.

Údržba šperků:

Šperky jsou vyráběny v zákonných ryzostech, naše společnost je řádně zaregistrována na Puncovním úřadě a pravidelně procházíme kontrolami

jak ze strany Puncovního úřadu, tak vystavujeme kontrolám i materiály, ze kterých jsou šperky vyráběny.

Ve vaší faktuře je vždy uvedena ryzost (která uvádí obsah drahého kovu

ve slitině).

Stříbro jako kov reaguje s oxidy síry a vytváří černý povlak sulfidu - je to přirozená vlastnost tohoto kovu - stejně jako například měď reaguje s oxidem uhličitým a vytváří měděnku/zelený povlak (oxid uhličitý je zastoupen přímo ve vzduchu), kdežto stříbro černá pouze někdy (s oxidy síry) - pokud Vám stříbro černá/najednou černá či zčernalo je nutné uvést, že se nejedná o žádnou reklamovatelnou vadu, tento jev je přirozený a je možné mu zabránit/zmírnit jeho postup či jej odstranit - doporučujeme:

- z naší strany šperk odchází vyleštěn do vysokého lesku - neukládejte nové šperky do krabiček vedle těch kde se již sulfidace projevila

- k sulfidaci dochází vlivem působení různých látek na povrch kovu (náš pot, parfém, případný zánět v těle/nemoc aj.) pokud šperk černá je možné v prvotní fázi vyleštit speciální čistící vatičkou na čištění stříbra.

V nabídce naleznete kousek vatičky na čistění šperků - v případě, že doma žádnou nemáte, nebo si nechcete kupovat celou krabičku (celou krabičku

Vám můžeme také poskytnout).

Vatička je napuštěna látkami, které spolehlivě odstraní nečistoty, aniž by jakkoliv narušily povrch samotného kovu.

Použití: Dýchneme na předmět a poté ho kouskem odstřižené vaty vyčistíme. Přeleštíme-li předmět čistým a suchým flanelem, docílíme vysokého lesku.

Šperk očistíme ze všech stran. Vatička se zbarví do černa a šperk se krásně

vyleští.

Pokud sulfidace již postoupila více, můžeme vám šperk opět profesionálně vyleštit (popř. každé jiné zlatnictví), v případě, že se rozhodnete tomuto jevu předejít úplně, doporučujeme rhodiaci šperku. Rhodium je drahý platinový kov, který je netečný - rhodiovaný šperk bude mít kovovou barvu a černat již nebude.

Samostatné opětovné čištění stříbra - 80 Kč.

Rhodiace, zlacení - 98 Kč.

Text podléhá autorskému právu.

Kousek vatičky si můžete koupit zde: https://www.fler.cz/zbozi/vaticka-na-cisteni-sperku-7128970

-----------------------------------------------------------------------------------------

Dárkové poukazy

V případě, že již není jisté, že bychom stihli šperk vyrobit a doručit včas, nebo si nevíte s výběrem rady, je možné zakoupit dárkové poukazy s platností 6 měsíců:

500 Kč: https://www.fler.cz/zbozi/nakupni-poukaz-500-kc-u-prodejce-my-love-8081264

1000 Kč: https://www.fler.cz/zbozi/nakupni-poukaz-1000-kc-u-prodejce-my-love-8017723?pos=1

1500 Kč: https://www.fler.cz/zbozi/nakupni-poukaz-1500-kc-u-prodejce-my-love-8017725

 

Způsob dopravy
česká pošta doporučeně, řádně zabaleno proti poškození.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
794237
14.3.2019 Nové, baby a dětské náhrdelníky s náramky v naší nabídce :) krásné dny všem milým vílám u nás! Aktuální výrobní čas je 5 dní od přijetí platby, děkujeme :)
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím