Domů Profil prodejce my love
 • aktivní prodejce od r. 2013
  Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
 • Brno, ČR
 • 3633 prodaných kusů
 • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (831) 100%
Nadšenci: 2991
Aktivita: aktivní
Prodáno: 3633
Registrace: 18.2.2013
Město: Brno
Stát: ČR
Důležitá informace: Z důvodu brzského příchodu našeho miminka je výroba dočasně uzavřena. S kolegy se pokusíme obnovit alespoň částečný provoz v průběhu naší nepřítomnosti, sledujte prosím náš profil, informace budou zveřejněny. Děkujeme za pochopení, team my love :)
Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 30.11.2020 00:00 z důvodu "Dočasné uzavření".
Z důvodu brzského příchodu našeho miminka je výroba dočasně uzavřena. S kolegy se pokusíme obnovit alespoň částečný provoz v průběhu naší nepřítomnosti, sledujte prosím náš profil, informace budou zveřejněny. Děkujeme za pochopení, team my love :)

my love

/ Prodávající
Novinky
846452
20.11.2019 Vánoční novinky, vílečky :) krásné dny a děkuji vám za nahlédnutí, my love

Vítám Vás ve svém světě,

miluji jednoduchost, ženskost a něžnost Stydlivý úsměvKvět- s touto duší tvořím všechny své šperky z drahých kovů, minerálů a skla.

Vítám všechna Vaše přání a tužby - napiště mi.

Čtěte informace v sekci: ,,než objednáte" - zde

Své zboží s láskou vyrábím a věnuji mu celou svou pozornost i čas, kterého již moc nemám. Sama zde nikoho nekopíruji, což sami ale vidíte a protože toto zde bohužel neplatí pro všechny, rozhodla jsem se ceny za šperk ode mě již nepřizpůsobovat prodejcům, kteří se zabývají cíleným snížením ceny napodobeného šperku.

Děkuji vám za pochopení a vaše zastavení, srdíčka, komentáře a vaše láskyplné zprávy. Občas vám nemám bohužel kam poděkovat, neb váš profil to neumožňuje, udělám to tedy zde: d ě k u j i Stydlivý úsměv a přeji krásné dny M.

Naše společnost nabízí zákazníkům kompletní zlatnický servis:

- umělecké rytí - cena dle počtu znaků či motivu

- zlacení (třemi barvami lázně včetně růžové) - 98 Kč

- rhodiace - 198 Kč

- černá galvanická úprava - 249 Kč

- opravy zlatých i stříbrných šperků

- výroba dle Vašeho návrhu

Pro práci s drahými kovy je společnost řádně registrována na Puncovním úřadě. Součástí každého balení je vytištěná faktura.

Puncovním úřadem nám byly přiděleny výrobní značky HNS, MLE a ME, šperky jsou řádně označeny dle Puncovního zákona (výrobní a ryzostní značka, nad 3g též punc státní).

NEŽ OBJEDNÁTE / VAŠE DOTAZY

Prsteny
Veškeré zboží je vyráběno (tedy až po přijetí Vaší platby na účet společnosti). V případě prstenů je důležité uvést, že Vaše konkrétní velikost je výroba na zakázku - žádné zboží nemáme skladem, čili v případě, že Vám velikost nesedí:
 • Prsteny bez kamenů zvětšovat i změnšovat můžeme.
 • Prsteny s kameny změnšit již možné není (výjimku tvoří kameny, které drží pacičky, pak můžeme kámen odebrat a prsten změnšit). Obroučku je nutné u zmenšení rozříznout, odebrat přebývající materiál a opět pájet, což kámen nesnese a praskne. Zde je nutné prsten celý přepracovat (lůžko vyrobit celé znovu).
 • Věnujte velikosti pečlivou pozornost. Pokud máte (nejlépe digitální) šupleru, postačí nám vnitřní průměr Vámi oblíbeného prstenu. V případě, že jste měřili špatně, není možné takový prsten vyměnit, ani reklamovat.
 • Raději si nechte ve zlatnictví prst přeměřit.
 • Prsteny lze bezpečně zvětšit o 2-3 velikosti (při větším zvětšováním dochází ke ztenčování obroučky). Zvětšování se neděje pod plamenem.
V případě výroby snubních prstenů prosím počítejte s delší časovou rezervou, vyrobené prsteny Vám budou odeslány, ale v případě, že by Vám velikost neseděla, je nutné počítat s úpravou – pro ni si vytvořte časovou rezervu.
 
Náramky
Rozlišujte nám prosím, zda se jedná o Váš obvod zápěstí (ke kterému vůli ještě přidáme, aby byl volný) či rovnou požadovaná délka náramku (ke které již nepřidáváme nic, aby Vám pak nebyl velký).
 
Vaše kontaktní údaje jsou pro nás důležité
Uvádějte nám správné telefonní číslo a email v objednávce. Často se setkáváme s překlepy v telefonních číslech a my se nemáme s Vámi jak spojit v případě, že jste nám zapomněli uvést obvod zápěstí, velikost prstenu, vyprodal se konkrétní druh kamene, popř. onemocněl zlatník.
 
Výroba šperku chvíli trvá
Šperky jsou vyráběny tradičními zlatnickými postupy s láskou a trpělivostí po přijetí platby zákazníka na účet společnosti.

Žádné šperky do skladové zásoby nevyrábíme, abychom urychlili práci našich zlatníků.

Výrobní čas každého šperku se pohybuje kolem 6 pracovních dní, dřívější dodání Vámi objednaného šperku není s ohledem na předchozí uhrazené objednávky zákazníků možné. V případě, že byste šperk rádi obdrželi dříve, je možné si za příplatek objednat expresní výrobu – tato služba je nabízena v menu. Pro objednání konkrétního dodacího času, napište vnitřní poštou.
 
Mé zboží stále nedorazilo, co mám dělat?
V případě, že Vám ani do týdne po Vaší úhradě nepřišlo vyrobené zboží (a nejste telefonicky kontaktováni či s námi jinak domluveni) ihned nás kontaktuje.
Je možné, že v množství přijímaných objednávek byla Vaše platba přehlédnuta nebo došlo k problému na straně dopravce.
Děkujeme za pochopení lidského pochybení, děje se velmi výjimečně, ale možné je.
 
Zasíláte zboží také na Slovensko?
Společnost vlastní eurový účet ve Fio bance, zasílání na Slovensko (popř. jiné země) je možné. Poštovné bude stanoveno dle konkrétní váhy balíčku a země, do které bude zboží zasláno.
 
Zasíláte zboží na dobírku?
Protože veškeré zboží ručně vyrábíme, na dobírku nezasíláme. Zboží je zařazeno do výroby až po přijetí platby na účet společnosti.
 
Vyrábíte i šperky podle konrétní představy či návrhu?
Výroba na zakázku je možná, naše společnost nabízí kompletní zlatnické služby, fasování kamenů i umělecké rytí. Konkrétní přání nám společně s kresbou či fotografií zašlete vnitřní poštou.
 
Je možná změna u konkrétního výrobku?
Změny jsou možné (např. změny kamenů, délek náhrdelníků, použitého kovu či ryzosti aj.). Konkrétní přání můžete rovnou připsat do poznámek k objednávce.
 
Opravujete šperky?
Opravy našich i jiných šperků jsou možné. Vždy po domluvě.
 
Rhodiace, zlacení
Rhodiace šperků - 98 Kč
Rhodium je drahý platinový kov, který zabraňuje černání stříbra (sulfidaci). Rhodiovaný šperk nebude mít světlou barvu (přirozenou barvu stříbra), ale tmavší, kovovou.
Zlacení třemi druhy lázně - 98 Kč
Černá galvanická úprava - 249 Kč
 
Text podléhá autorskému právu.

Údržba šperků:

Šperky jsou vyráběny v zákonných ryzostech, naše společnost je řádně zaregistrována na Puncovním úřadě a pravidelně procházíme kontrolami

jak ze strany Puncovního úřadu, tak vystavujeme kontrolám i materiály, ze kterých jsou šperky vyráběny.

Ve vaší faktuře je vždy uvedena ryzost (která uvádí obsah drahého kovu

ve slitině).

Stříbro jako kov reaguje s oxidy síry a vytváří černý povlak sulfidu - je to přirozená vlastnost tohoto kovu - stejně jako například měď reaguje s oxidem uhličitým a vytváří měděnku/zelený povlak (oxid uhličitý je zastoupen přímo ve vzduchu), kdežto stříbro černá pouze někdy (s oxidy síry) - pokud Vám stříbro černá/najednou černá či zčernalo je nutné uvést, že se nejedná o žádnou reklamovatelnou vadu, tento jev je přirozený a je možné mu zabránit/zmírnit jeho postup či jej odstranit - doporučujeme:

- z naší strany šperk odchází vyleštěn do vysokého lesku - neukládejte nové šperky do krabiček vedle těch kde se již sulfidace projevila

- k sulfidaci dochází vlivem působení různých látek na povrch kovu (náš pot, parfém, případný zánět v těle/nemoc aj.) pokud šperk černá je možné v prvotní fázi vyleštit speciální čistící vatičkou na čištění stříbra.

V nabídce naleznete kousek vatičky na čistění šperků - v případě, že doma žádnou nemáte, nebo si nechcete kupovat celou krabičku (celou krabičku

Vám můžeme také poskytnout).

Vatička je napuštěna látkami, které spolehlivě odstraní nečistoty, aniž by jakkoliv narušily povrch samotného kovu.

Použití: Dýchneme na předmět a poté ho kouskem odstřižené vaty vyčistíme. Přeleštíme-li předmět čistým a suchým flanelem, docílíme vysokého lesku.

Šperk očistíme ze všech stran. Vatička se zbarví do černa a šperk se krásně

vyleští.

Pokud sulfidace již postoupila více, můžeme vám šperk opět profesionálně vyleštit (popř. každé jiné zlatnictví), v případě, že se rozhodnete tomuto jevu předejít úplně, doporučujeme rhodiaci šperku. Rhodium je drahý platinový kov, který je netečný - rhodiovaný šperk bude mít kovovou barvu a černat již nebude.

Samostatné opětovné čištění stříbra - 80 Kč.

Rhodiace, zlacení - 198 Kč.

Text podléhá autorskému právu.

Kousek vatičky si můžete koupit zde: https://www.fler.cz/zbozi/vaticka-na-cisteni-sperku-7128970

-----------------------------------------------------------------------------------------

 

Způsob dopravy
Česká pošta doporučeně, řádně zabaleno proti poškození.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od my love

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--