Domů Profil prodejce my love
 • aktivní prodejce od r. 2013
  Reaguje na objednávky obvykle do 10 hodin.
 • Brno, ČR
 • 3820 prodaných kusů
 • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (857) 100%
Nadšenci: 3327
Aktivita: aktivní
Prodáno: 3820
Registrace: 18.2.2013
Město: Brno
Stát: ČR
Důležitá informace: Mateřská dovolená - obchod je z důvodu narození dalšího potomka stále dočasně uzavřen. Děkujeme za pochopení team my love
Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 7.10.2023 00:00 z důvodu "Mateřská dovolená".
Obchod je z důvodu očekávání dalšího potomka dočasně uzavřen. Děkujeme za pochopení.

my love

/ Prodávající
Novinky
846452
20.11.2019 Naše další, podzimní novinky s polodrahokamy pro jemné vílečky! Děkujeme za nahlédnutí a přejeme krásné, barevné dny, my love

My love s.r.o.

Vítáme Vás v našem něžném světě tvořeném týmem veselých duší, jehož dva hlavní články se do sebe zamilovali a narodilo se jim kouzelné miminko.

Stydlivý úsměvKvět

Vyrábíme autorské šperky z drahých kovů tradičními zlatnickými postupy vedle kterých využíváme nejmodernější technologie.


Výrobní čas šperků, čekací doba na odpověď Vašeho dotazu i odeslání se zcela řídí potřebami miminka, stejně tak sortiment, který jsme omezili o časově velmi náročné úkony. Zároveň se omlouváme, že v této době nejsme schopni vyhovět jakýmkoliv termínovým požadavkům ze strany našich zákazníků.

Aktuálně dostupný sortiment naleznete zde.


Děkujeme za vaše zastavení, srdíčka, komentáře a vaše láskyplné zprávy!

Zamilovaný pohled

 • Dříve, než objednáte, přečtěte si důležité informace - informace zde
 • Na kvalitě si zakládáme a odpovídá tomu i naše cenotvorba - článek

Nabízíme kompletní zlatnický servis
(aktuálně nedostupné)
 • umělecké rytí - cena dle počtu znaků či motivu
 • zlacení - 98 Kč
 • rhodiace - 290 Kč
 • opravy zlatých i stříbrných šperků
 • výroba dle Vašeho návrhu

Naši práci tvoří veselý svět fantazie prostý jakýchkoliv napodobenin.

Pro práci s drahými kovy je společnost řádně registrována na Puncovním úřadě. Součástí každého balení je vytištěná faktura. Puncovním úřadem nám byly přiděleny výrobní značky MLE, ME a HNS, šperky jsou řádně označeny dle Puncovního zákona (výrobní a ryzostní značka, nad 3g též punc státní).

"My love" je registrovanou ochrannou známkou.

 

Novinka: Luxusní dárkové krabičky

V případě, že máte zájem o luxusní, dárkovou krabičku, přidejte tuto položku ke své objednávce.


image

NEŽ OBJEDNÁTE / VAŠE DOTAZY

Prsteny
Veškeré zboží je vyráběno (tedy až po přijetí Vaší platby na účet společnosti). V případě prstenů je důležité uvést, že Vaše konkrétní velikost je výroba na zakázku - žádné zboží nemáme skladem, čili v případě, že Vám velikost nesedí:
 • Prsteny bez kamenů zvětšovat i změnšovat můžeme.
 • Prsteny s kameny změnšit již možné není (výjimku tvoří kameny, které drží pacičky, pak můžeme kámen odebrat a prsten změnšit). Obroučku je nutné u zmenšení rozříznout, odebrat přebývající materiál a opět pájet, což kámen nesnese a praskne. Zde je nutné prsten celý přepracovat (lůžko vyrobit celé znovu).
 • Věnujte velikosti pečlivou pozornost. Pokud máte (nejlépe digitální) šupleru, postačí nám vnitřní průměr Vámi oblíbeného prstenu. V případě, že jste měřili špatně, není možné takový prsten vyměnit, ani reklamovat.
 • Raději si nechte ve zlatnictví prst přeměřit.
 • Prsteny lze bezpečně zvětšit o 2-3 velikosti (při větším zvětšováním dochází ke ztenčování obroučky). Zvětšování se neděje pod plamenem.
V případě výroby snubních prstenů prosím počítejte s delší časovou rezervou, vyrobené prsteny Vám budou odeslány, ale v případě, že by Vám velikost neseděla, je nutné počítat s úpravou – pro ni si vytvořte časovou rezervu.
 
Náramky
Rozlišujte nám prosím, zda se jedná o Váš obvod zápěstí (ke kterému vůli ještě přidáme, aby byl volný) či rovnou požadovaná délka náramku (ke které již nepřidáváme nic, aby Vám pak nebyl velký).
 
Vaše kontaktní údaje jsou pro nás důležité
Uvádějte nám správné telefonní číslo a email v objednávce. Často se setkáváme s překlepy v telefonních číslech a my se nemáme s Vámi jak spojit v případě, že jste nám zapomněli uvést obvod zápěstí, velikost prstenu, vyprodal se konkrétní druh kamene, popř. onemocněl zlatník.
 
Výroba šperku chvíli trvá
Šperky jsou vyráběny tradičními zlatnickými postupy s láskou a trpělivostí po přijetí platby zákazníka na účet společnosti.

Žádné šperky do skladové zásoby nevyrábíme, abychom urychlili práci našich zlatníků.

Výrobní čas každého šperku se pohybuje kolem 6 pracovních dní, dřívější dodání Vámi objednaného šperku není s ohledem na předchozí uhrazené objednávky zákazníků možné. V případě, že byste šperk rádi obdrželi dříve, je možné si za příplatek objednat expresní výrobu – tato služba je nabízena v menu. Pro objednání konkrétního dodacího času, napište vnitřní poštou.
 
Mé zboží stále nedorazilo, co mám dělat?
V případě, že Vám ani do týdne po Vaší úhradě nepřišlo vyrobené zboží (a nejste telefonicky kontaktováni či s námi jinak domluveni) ihned nás kontaktuje.
Je možné, že v množství přijímaných objednávek byla Vaše platba přehlédnuta nebo došlo k problému na straně dopravce.
Děkujeme za pochopení lidského pochybení, děje se velmi výjimečně, ale možné je.
 
Zasíláte zboží také na Slovensko?
Společnost vlastní eurový účet ve Fio bance, zasílání na Slovensko (popř. jiné země) je možné. Poštovné bude stanoveno dle konkrétní váhy balíčku a země, do které bude zboží zasláno.
 
Zasíláte zboží na dobírku?
Protože veškeré zboží ručně vyrábíme, na dobírku nezasíláme. Zboží je zařazeno do výroby až po přijetí platby na účet společnosti.
 
Vyrábíte i šperky podle konrétní představy či návrhu?
Výroba na zakázku je možná, naše společnost nabízí kompletní zlatnické služby, fasování kamenů i umělecké rytí. Konkrétní přání nám společně s kresbou či fotografií zašlete vnitřní poštou.
 
Je možná změna u konkrétního výrobku?
Změny jsou možné (např. změny kamenů, délek náhrdelníků, použitého kovu či ryzosti aj.). Konkrétní přání můžete rovnou připsat do poznámek k objednávce.
 
Opravujete šperky?
Opravy našich i jiných šperků jsou možné. Vždy po domluvě.
 
Rhodiace, zlacení
Rhodiace šperků - 290 Kč
Rhodium je drahý platinový kov, který zabraňuje černání stříbra (sulfidaci). Rhodiovaný šperk nebude mít světlou barvu (přirozenou barvu stříbra), ale tmavší, kovovou.
Zlacení - 98 Kč
 
Text podléhá autorskému právu.

Údržba šperků

Šperky jsou vyráběny v zákonných ryzostech, naše společnost je řádně zaregistrována na Puncovním úřadě a pravidelně procházíme kontrolami

jak ze strany Puncovního úřadu, tak vystavujeme kontrolám i materiály, ze kterých jsou šperky vyráběny.

Ve vaší faktuře je vždy uvedena ryzost (která uvádí obsah drahého kovu

ve slitině).

Stříbro jako kov reaguje s oxidy síry a vytváří černý povlak sulfidu - je to přirozená vlastnost tohoto kovu - stejně jako například měď reaguje s oxidem uhličitým a vytváří měděnku/zelený povlak (oxid uhličitý je zastoupen přímo ve vzduchu), kdežto stříbro černá pouze někdy (s oxidy síry).

Pokud Vám stříbro černá/najednou černá či zčernalo je nutné uvést, že se nejedná o žádnou reklamovatelnou vadu, tento jev je přirozený a je možné mu zabránit/zmírnit jeho postup či jej odstranit - doporučujeme:

 • Z naší strany šperk odchází vyleštěn do vysokého lesku - neukládejte nové šperky do krabiček vedle těch kde se již sulfidace projevila.
 • K sulfidaci dochází vlivem působení různých látek na povrch kovu (náš pot, parfém, případný zánět v těle/nemoc aj.) pokud šperk černá je možné v prvotní fázi vyleštit speciální čistící vatičkou na čištění stříbra.

V nabídce naleznete kousek vatičky na čistění šperků - v případě, že doma žádnou nemáte, nebo si nechcete kupovat celou krabičku (celou krabičku Vám můžeme také poskytnout).

Vatička je napuštěna látkami, které spolehlivě odstraní nečistoty, aniž by jakkoliv narušily povrch samotného kovu.

Použití: Dýchneme na předmět a poté ho kouskem odstřižené vaty vyčistíme. Přeleštíme-li předmět čistým a suchým flanelem, docílíme vysokého lesku.

Šperk očistíme ze všech stran. Vatička se zbarví do černa a šperk se krásně vyleští.

Pokud sulfidace již postoupila více, můžeme vám šperk opět profesionálně vyleštit (popř. každé jiné zlatnictví), v případě, že se rozhodnete tomuto jevu předejít úplně, doporučujeme rhodiaci šperku. Rhodium je drahý platinový kov, který je netečný - rhodiovaný šperk bude mít kovovou barvu a černat již nebude.

Samostatné opětovné čištění stříbra - 80 Kč.

Rhodiace 290 Kč.

Text podléhá autorskému právu.

Kousek vatičky si můžete koupit zde.

 

Vážení zákazníci, 

s láskou se věnujeme kvalitní řemeslné práci, která začíná kresbou, technickým rýsováním nebo grafickým návrhem představy, jak by měl šperk vypadat. 

Kvalita našich výrobků a spokojení zákazníci jsou pro nás důležití.

Rozdíl mezi kompletovaným zbožím ze zakoupených komponentů a zlatnickou prací, nemusí být pro zákazníka na první pohled vždy patrný. 

Kompletované výrobky jsou sestavovány za pomocí kleští, a neprochází žádnou další úpravou – závěsné, či spojovací očko není sletované a při běžném užívání je zde velká pravděpodobnost, že se takový závěs zatrhne za oděv a dojde k jeho rozevření a následné nechtěné ztrátě šperku. Takto vyrobené zboží je levnější, než výrobky, které pochází ze zlatnictví, i když mohou na první pohled vypadat pro zákazníka podobně - liší se však způsobem výroby. 

Nekvalitní způsob spojování


Kvalitní spoj, který prošel procesem letování, po kterém jsou nutné další pracovní úkony včetně finálního pečlivého leštění.

Příprava výroby

Výsledné výrobky, jak je znáte z naší nabídkyK výrobě našich šperků používáme vedle tradičních řemeslných, také profesionální a moderní způsoby, kterými můžeme uspokojit jakýkoliv požadavek zákazníka. 

Výsledný prstýnek ze zlata a jeho stříbrná varianta

 

Nabízíme rytí do našich šperků – od jednoduchých, jako jsou jména, datumy (dovnitř i z vnější strany šperků), přes složitější motivy, jejichž grafický náhled konzultujeme ještě před zahájením výroby se zákazníkem a je možné jej přizpůsobovat podle konkrétních požadavků (styl písma, velikost motivů, použít vlastní ruční kresbu, popř. vlastní počítačovou grafiku aj.). 

Za celým tímto procesem stojí osobní přítomnost našich zlatníků a vykonaná práce, v každém případě trpělivá. Každý porytý šperk na závěr projde finálním ručním opracováním, jako jsou závěrečné smirkovací a leštící úkony.

 

Nabízíme rytí do našich šperků


Polodrahokamy jsou zasazovány do ručně vyrobených lůžek kamenu na míru a řádně zatepány. Lepení kamenů lepidlem do zakoupených komponentů nepoužíváme. Všechna závěsná a spojovací očka jsou opět řádně sletována.

Výroba konkrétních designů

Veškeré šperky, jak je znáte z naší nabídky, jsou výrobky naší společnosti - výroba matric, voskových modelů, následný licí proces, a odborné dokončovací práce.

 

Licí proces, matrice i voskové modely. Vše je dílem naší společnosti


Věškeré šperky z naší nabídky je možné vyrobit z jiného kovu, než je inzerovaný.

Přívěsek kolibříka provedený ve žlutém zlatě ryzosti 585/1000

 

Provádíme závěrečné povrchové úpravy podle přání zákazníka, jako je zlacení, rhodiace, nebo černá galvanická úprava (popř. patina). Tato služba je zpoplatněna dle aktuálního kurzu cen rhodia a zlatící lázně. 

Způsob dopravy
Česká pošta doporučeně, řádně zabaleno proti poškození.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od my love

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--