Domů Profil prodejce Mýdlárna ERDÉ
Renata Dujsíková
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 6 hodin.
  • Moravská Třebová, ČR
  • 30958 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (2375) 100%
Nadšenci: 3497
Aktivita: aktivní
Prodáno: 30958
Registrace: 23.1.2012
Město: Moravská Třebová
Stát: ČR

Mýdlárna ERDÉ

/ Prodávající
Novinky
966617
12.9.2021 Vložili jsme novou kolekci textilních kosmetických tamponků, mix barev ve dvou velikostech, za příznivé ceny.

    

        Vítáme Vás v naší malé rodinné mýdlárně u Moravské Třebové. 

Chcete nás poznat blíže? Nakoukněte k nám přímo do mýdlárny. 

https://www.fler.cz/magazin/muj-kreativni-svet-mydlarna-erde-2809

                   

 

V naší mýdlárně naleznete ručně vyráběná mýdla se zaměřením na problematickou pokožku. Naleznete zde také mýdla s esenciálními oleji i parfemací.

Snažíme se používat co nejvíce lokální suroviny, jak je to jen možné, ale samozřejmě využíváme přírodních darů z celého světa.

 

Těší nás váš zájem o výrobky Mýdlárny Erdé, snažíme se nabídku neustále rozšiřovat a chceme vám i do budoucna přinášet stále nové produkty, které vás určitě potěší.

V naší nabídce produktů naleznete mýdla, mýdlové šampony, šampuky, šlehaná másla, balzámy na pleť a tělo, balzámy na rty, bombičky do koupele, krémy, tělová a pleťová mléka, tonika, vlasové kondicionéry, deodoranty, oleje. Do nabídky jsme přidali i doplňky do koupelny dřevěné mýdlenky, žínky, kosmetické tamponky, ručníky, utěráčky, látkové pytlíky a dárkové balené sady a drobnosti.

 

Eshop není registrován v systému EET

Příchozí platby jsou přijímány pouze převodem na účet nebo dobírkou s převodem české pošty na účet. Ze zákona tyto nespadají pod registraci EET systému

Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí obchodními podmínkami platnými od 1.2.2016. Kupní smlouva vzniká v okamžiku potvrzení prodejce (Jaroslav Dujsík )objednávky zákazníkovi Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit. Kupující nemůže vrátit zboží, pokud to bylo zboží kosmetické!!! Ze zákona může prodejce odmítnout přijmout kosmetické zboží zpět!!! Kupující je povinen před vrácením zboží o tomto prodejce písemně informovat a zboží musí vrátit bez známek používání a poškození. V případě nedostatečného zabalení a poslání poškozené zásilky může prodejce zásilku odmítnout. Poštovné vráceného zboží hradí vždy kupující. Částka vráceného zboží je vyplacena vždy až po převzetí a zaprotokolování vrácené zásilky na účet kupujícího do 14 dní po přijetí zásilky. Pokud si kupující nevyzvedne svou objednávku na poště a zásilka bude poštou vrácena zpět k prodávajícímu, bude kupujícímu stržena vynaložená částka za výdaje na poštovné. Částka, která bude zákazníkovi vrácena zpět, bude řádně zaprotokolována a kupující bude předem informován o částce, která mu bude vrácena zpět na účet po odečtení poštovného a balného. Faktura je kupujícímu dodávána vždy v elektronické podobě a v papírové podobě pouze na vyžádání. TYTO OBCHODNÍ PODMÍNKY JSOU PLATNÉ OD 1.2.2016.

Dodatek k obchodním podmínkám, platné od 1.2.2016 Od 1.2.2016 vchází v platnost zákon o mimosoudním řešení v případě spotřebitelských sporů. V případě, že by došlo k sporu mezi spotřebitelem a Jaroslavem Dujsíkem, který by se nepodařilo urovnat, může poskytnout informace o sporu přímo Českou obchodní inspekci na stránkách www.coi.cz.

Pokud si kupující nevyzvedne svou objednávku na poště a zásilka bude poštou vrácena zpět k prodávajícímu, bude kupujícímu stržena vynaložená částka za výdaje na poštovné. Pokud kupující neuhradí částku za vzniklou škodu do 7 dní, bude tato částka vymáhána soudní cestou.

Prodávající (Jaroslav Dujsík) je povinen se vyjádřit do 15 dnů od doručení vyrozumění o zahájení. Prodávající (Jaroslav Dujsík) je povinen úzce spolupracovat a poskytnout ČOI 2 / 2 součinnost potřebnou k efektivnímu řešení spotřebitelského sporu. Mýdlárna ERDÉ-Jaroslav Dujsík se vždy snaží v maximálním rozsahu a ke spokojenosti zákazníka vyřešit veškeré problémy týkající se reklamace. Věříme, že slušnost a vstřícné jednání vždy vyřeší všechny možné potíže a nebude potřeba řešit spory mimosoudní cestou za asistence ČOI.

Způsob dopravy
Nabízíme osobní odběr v naší mýdlárně a další varianty naleznete přímo u výrobku.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Mýdlárna ERDÉ

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--