Nově přidaná možnost posílání balíčků do Zásilkovny od 69,-Kč.
Profil uživatele
Mýdlárna Š.IVA
Prodávající
Slatiňany
Registrace: 4.3.2012

image 

 

 

 

image

 

 

 Vítáme Vás,

 vyrábíme přírodní mýdla, tuhé šampony a mýdla na praní

 v naší  malé rodinné mýdlárně.

image

Mýdla i šampony jsou vyrábíme ručně metodou za studena,  z olejů potravinářské

a kosmetické kvality. Obsahují pouze přírodní rostlinné oleje, másla, esenciální oleje, sušené drcené byliny  a 100% esenciální oleje vysoké kvality. např. levandule, pomeranč, citron, máta, skořice, ylang ylang,..


Používáme pouze certifikovaný  bio palmový olej z ekologického zemědělství. Země původu je Ghana a přírodní stanoviště v Ekvádoru.Naše milá země

Do šamponů přidáváme kvalitní  bio jojobový olej.

Mýdla získávají barvu pouze z bylin a koření.

  
Nepoužíváme kosmetická a potravinářská barviva, vůně, ani minerální pigmenty, které mohou způsobit nežádoucí reakce na kůži.


V přírodních mýdlech nenajdete umělé tenzidy, sulfáty, neboli saponáty.
Vše je bez chemických konzervantů, jedná se tedy o přírodní produkt s kratší dobou spotřeby, než je obvyklé, 1 rok od data výroby.

Celý proces výroby je ruční práce, a proto se jednotlivé kusy mohou mírně lišit tvarem.

Každé mýdlo je samostatně zabalené v ekologickém papíru a opatřené etiketou, kde jsou všechny informace podle zákona.

Při používání přírodních mýdel z kvalitních surovin není potřeba další péče o pokožku.

Po použití nechte oschnout na mýdlové podložce, prodloužíte tím jejich životnost.

Kosmetické výrobky odpovídají příslušným Nařízením ES dle zákona o kosmetických přípravcích, jsou řádně přihlášeny do evropského portálu CPNP.

Každý druh mýdla je zdravotně testován Státním zdravotním ústavem v Praze.

Naše výrobky jsou označeny certifikátem  ŽELEZNÉ HORY regionální produkt.

                        

 

Děkujeme všem za srdíčka a komentáře.

V případě objednávky naleznete vystavenou fakturu u své objednávky zde na Fleru.

 

Balíčky posíláme Českou poštou nebo Zásilkovnou od 69,-Kč.

DOPRAVA ZDARMA OD NÁKUPU ZA 2500,-Kč po celé ČR.

image

 

 

 

Sobota 2.11.2019 Fler jarmark Jihlava 9-16 DKO Jihlava

Způsob dopravy
Zboží zasíláme Českou poštou, zásilkovnou, baleno do bublinkových obálek, nebo papírových krabic. Balící materiál recyklujeme. Poštovné zdarma od nákupu 2500,-Kč. Doporučujeme větší balíky ihned kontrolovat při přebírání od dopravce. Pokud je zboží skladem, odesílám jej po obdržení platby na účet. Možnost osobního vyzvednutí po předchozí domluvě. KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE MALÝ DÁREK. Účet u Fio banky, pro převod v eurech pro slovenské zákazníky.
Obchodní podmínky

Podle zákona zde musíme zákazníky informovat o obchodních podmínkách. (Ve zkratce - objednáte, zaplatíte, přijde Vám zboží.)

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Š .I V A prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/s-i-v-a. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu nebo po doložení dokladu o jeho odeslání.

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2.  Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena  faktura, je zaslána společně se zbožím. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího (účet je vedený u FIO). Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučený balíček, případně jako balík. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

5.3. Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky či balík na poštu, informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 27. ledna 2014.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
840412
29.10.2019 V sobotu 2.11.2019 budeme na Flertrhu v Jihlavě. Těšíme se na Vás.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím