Profil uživatele
mysanda
Prodávající
okr. Trutnov
Registrace: 10.7.2008

Přeji Vám pěkný den a vítám Vás v mém obchůdku

Sama o sobě bych řekla, že jsem postižená jakýmikoliv ručními pracemi ... až to občas přeháním. Ale pro mě je veškeré tvoření relax a zapomenutí na každodenní starosti !!!! Jakmile vezmu do ruky jehlu, háček, jehlice či papír nebo lepidlo, ocitám se v jiném světě, ve svém krásném světě....... Poslední tři roky mě zcela pohltila technika "papírový pedig"....  Je to činnost, u které vznikají krásné a hlavně užitečné věci - košíčky, truhlíky, krabičky, obaly na květináče, či věnečky, velikonoční zajíčci, vánoční stromečky, svícny, zkrátka je toho moc co všechno se dá z papírových ruliček vytvořit .....Vše co vyrobím je vyrobeno s láskou a nadšením na hotový výrobek.  Bude mě těšit, když si u mě vyberete a moje výrobky přinesou radost i vám. I když jsem časově dosti vytížená mým hlavním zaměstnáním, budu se snažit, aby moje nabídka byla co nejpestřejší. Jestliže u mě nenajdete výrobek, který hledáte nebo jste ho našli v prodaném zboží, neváhejte a kontaktujte mě přes poštu Fler. Určitě se domluvíme a já se pokusím splnit vaše přání.

Děkuji za vaši návštěvu a přeji Vám pěkné pohodové dny

Mysanda

 

Pokud by došlo k tomu, že si něco koupíte a já zároveň prodám výrobek mimo Fler a nestačím ho včas stáhnout z prodejní galerie, napíši vám vniřní poštou a domluvíme se, jak budeme pokračovat dále. Zda počkáte než vyrobím nový a nebo zda objednávku zrušíme... děkuji za pochopení
Způsob dopravy
Dopravu zajišťuji přepravcem GEIS. Zboží odesílám každé úterý a pátek. Udaná cena 85 Kč je balík do hmotnosti 10 kg. Zasílám i na dobírku, cena za dobírku činí 23 Kč a je připočítávána k ceně dopravy. Při vyšší hmotnosti bude poštovné počítáno dle tarifů přepravce. Je možno si domluvit uložení vašeho balíčku na výdejním místě, které má firma GEIS po ČR ve velkém rozsahu.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.