Menu
--
Profil prodejce myshae Domů
Profil uživatele
myshae
Prodávající
Bílovice
Registrace: 19.7.2019

Ateliér Vertigo vznikl jako kreativní svět jedné velmi zaměstnané ženy. Vertigo v angličtině znamená "závrať" a přesně takové pocity mívám při tvoření. Není to mé hlavní zaměstnání, to jsou dvě další, a tak věci, která vytvářím jsou omezená nejen materiálem, ale také časem.

 

 Studium oděvního návrhářství mi zanechalo znalost střihů a nadšení pro materiály, na dlouhou dobu to ale byla pouze záliba pro rodinu a přátele. Pracovní a studijní cesta mě vedla směrem ke vzdělávání a HR. 

Jako podnikatel jsem si zvykla své představy realizovat sama a tak jsem se opět dostala od marketingu k tvoření. Nadšení mi rozhodně nechybí a nové věci jsou pro mne výzvou. Své výrobky dlouho testuji já nebo mí přátelé, než se odvážím Vám je nabídnout. 

 image

Způsob dopravy
Česká pošta, osobní odběr, podle domluvy
Obchodní podmínky

Obchodní a podmínky platné pro Ateliér Vertigo

Vymezení pojmů:

  • Prodejcem se rozumí provozovatel obchodu
  • Obchodem se rozumí internetový obchod na adrese www.fler.cz/ateliervertigo
  • Zbožím se rozumí věci a produkty nabízené prodejcem k prodeji prostřednictvím Obchodu.
  • Zákazník je každý, kdo projeví zájem o zboží nabízené prostřednictvím Obchodu.
  • Objednávkou je rozuměno vyplnění objednávkového formuláře na jehož základě bude zboží zákazníkovi vyhotoveno.

 

Vyplněním a odesláním objednávkového formuláře vyjadřuje zákazník souhlas s obchodními podmínkami a ke zpracování osobních údajů prodejcem.  Odeslání objednávky není možné brát jako uzavření kupní smlouvy, Je vnímáno jako návrh na uzavření kupní smlouvy a to ve chvíli doručení kompletně vyplněného formuláře prodejci.

Až potvrzení o prodejce o přijetí kompletní objednávky konkrétního zboží uvedeného v objednávce je bráno jako uzavření kupní smlouvy k objednanému zboží.

 

Realizace objednávky

Aby objednávka mohla být prodejcem přijata a zpracována je potřeba, aby zákazník vyplnil veškeré povinné údaje na objednávce.

Objednávka zákazníka může být také nepřijata prodejcem ve chvíli kdy nejsou zaslány povinné údaje nebo není možné požadované zboží vyhotovit z důvodu absence materiálu nebo výrobních prostředků.

Je možné, že objednané zboří je možné dodat, ale v průběhu výroby došlo ke zjištění odchylek či ke změnám k dodávkách objednaného zboží, je prodejce povinen neodkladně informovat zákazníka s žádostí o vyjádření se k této skutečnosti. Je možné mu nabídnou jinou variantu nebo mu umožnit odstoupení od kupní smlouvy.

Cenu zboží a případné náklady spojené s dodáním zboží dle kupní smlouvy může kupující uhradit prodávajícímu n 

  • V hotovosti k rukám prodávajícího
  • Bezhotovostním převodem na účet prodávajícího

Společně s kupní cenou je kupující povinen zaplatit prodávajícímu také náklady spojené s balením a dodáním zboží ve smluvené výši. Není-li uvedeno výslovně jinak, rozumí se dále kupní cenou i náklady spojené s dodáním zboží.

Prodávající může po kupujícím požadovat před začátkem výroby až 100% zálohu na vyhotovení zboží. Tato částka bude odečtena od celkové kupní ceny.

Odstoupení od kupní smlouvy:

Kupující bere na vědomí, že dle ustanovení § 1837 občanského zákoníku nelze mimo jiné odstoupit od kupní smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání kupujícího nebo pro jeho osobu.

Pokud se nejedná o tento případ je možné odstoupit od smlouvy, uzavřené přes internet do 14ti dnů po obdržení zboží. Lhůta se považuje za dodrženou, pokud je prodejci oznámeno odstoupení od smlouvy a zboží je odesláno zpět prodejci před uplynutím 14ti denní lhůty na vrácení.

Zákazník zasílá výrobek zpět na své vlastní náklady. Platba bude odeslána zpět po fyzickém obdržení vraceného výrobku.

Zboží je nutné vrátit nepoužívané, nepoškozené a čisté.

Reklamace zboží

Prodávající zodpovídá zákazníkovi za to, že při převzetí nemá zboží žádnou vadu. Zákazník je oprávněn reklamovat vady, jež se na Zboží vyskytly v době 24 měsíců po převzetí Zboží.

Při uplatnění reklamace je zákazník povinen předložit reklamované zboží a doklad o koupi.

Reklamace se nevztahuje na vady, které:

  • byly reklamovány po uplynutí reklamační
  • mají původ užívání Zboží v rozporu s pokyny pro jeho užívání.
  • Jsou zapříčiněny neodbornými zásahy do zboží

Dopravu reklamovaného zboží hradí zákazník.

Svou informační povinnost vůči kupujícímu ve smyslu čl. 13 Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „nařízení GDPR“) související se zpracováním osobních údajů kupujícího pro účely plnění kupní smlouvy, pro účely jednání o kupní smlouvě a pro účely plnění veřejnoprávních povinností prodávajícího plní prodávající prostřednictvím zvláštního dokumentu

 

K mimosoudnímu   Platformu pro http://ec.europa.eu/consumers/odr je možné  využít při řešení sporů mezi prodávajícím a kupujícím z kupní smlouvy.

Evropské spotřebitelské centrum Česká republika, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, internetová adresa: http://www.evropskyspotrebitel.cz je kontaktním místem podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 524/2013 ze dne 21. května 2013 o řešení spotřebitelských sporů on-line a o změně nařízení (ES) č. 2006/2004 a směrnice 2009/22/ES (nařízení o řešení spotřebitelských sporů on-line).

 

 

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím