Profil uživatele
myšivka
Prodávající
Hořičky
Registrace: 27.9.2010

          Už při přečtení mého uživatelského jména se většina z vás zarazí a začne přemýšlet {#emotions_dlg.premyslim} nad tou MYŠIVKOU. Říkáte si, co mě vedlo k tomuto poněkud zvláštnímu výběru?? Tak vám zkusím toho "brouka" z hlavy dostatMrkající.

         Jednoho krásného dovolenkového dne jsme se vydali s mužem a přáteli na "vejšlap" na Kralický Sněžník, kde jsme na jedné informační tabuli objevili, z místní fauny, nejsympatičtějšího tvorečka Myšivku horskou (Sicista betulina). Má přezdívka byla na světe Smějící se a hlavně, okamžitě se ujala díky jistým podobnostem našeho způsobu žití. Přes den ji spatříte jen zřídkakdy, ale v noci ja aktivníRozpačitý. Přes zimu hybernuje (to bych také ráda, ale jsem zatím ve stádiu pokusů/tedy spíš omylů), ale co stojí za vyzdvihnutí je fakt, že jde o vzácného savce, který je v ČR a celé Evropě chráněný jako silně ohrožený druh Bernskou úmluvou. To  koukáte, co???(To, že je myšivka pozůstatkem fauny z doby ledové, téměř nestojí za zmínku{#emotions_dlg.pst}..zase tak stará nejsemSmějící se).

No, prostě máte óóhromné štěstí, že mě tu budete potkávat občas i v denních hodinách (noční jsou však jistějšíMrkající). Ať tak či tak, myšivka horská prostě není jen tak obyčejná myš, takže setkání s ní může být určitě příjemným zážitkem{#emotions_dlg.rose2}.

A abych vás seznámila s packami, které vyrábějí drobnosti pro potěchu druhých, tak už jen ve stručnosti představím osůbku, která je ovládá.

Jmenuji se Míša Měřínská, pracuji mnoho let s umírajícími v Hospici Anežky České jako zdravotní sestra, 10 let u lůžka a nyní, při rodičovské "dovolené" vyrážím za terminálními pacienty a jejich rodinami do jejich domovů. Je to poslání, které mi hodně změnilo život a náhled na něj, takže jsem za ty roky prožité v blízkosti umírání a smrti velmi vděčná. A za naprosto úžasné lidi samotné, ať už ty na lůžku, tak za jejich blízké.

Z rodinného života povím jen to, že je nepředstavitelně krásný. Mám muže, kterého jsem si vymodlilaŠlápnul vedle, čtyřletou holčičku Miu, která i přesto, že je dítě s čertem v těle, dokáže spinkat jak andílekŠlápnul vedle a od loňského listopadu malou Tess. Máme klidný domov plný lásky a volnosti, přírody kolem a čistého vzduchu. A když vyjdeme na kopec, máme to i s výhledem na mé milované Krkonoše v barvách zapadajícího slunce. Zkrátka, jsem šťastná a věřím, že troška té mé radosti a lásky přejde do každé ozdůbky, které vyrábím po nocích, kdy se mi nechce spát( protože jsem myšivkaSmějící se) a mám "tvořivou".

Ještě drobná poznámka..Nerada vyrábím kopie, když už jsem k tomu nucena, snažím se alespoň od drobnou změnu, takže máte jistotu, že už totožný šperk "nepotkáte"Mrkající

 

 

Náušky posílám se silikonovými zarážkami, na požádání vyměním obyčejné háčky za osteofixové za poplatek 10Kč/pár. Součástí zboží je letáček s info, jak pečovat o bižu šperky.

 

Způsob dopravy
Doporučeně Českou poštou,zabalené v "bublinkách" a obálce.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
 
Novinky
185263
30.9.2013 Další novinky jsou, jen zbývá najít čas na jejich vložení;o)
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím