Profil uživatele
Myva
Prodávající
Praha 9
Registrace: 4.3.2010

Odmalička miluju všechny druhy tvoření od vyšívání, drhání nebo paličkování přes decoupage a keramiku až po korálkování, pletení z pedigu a patchwork. Ráda zkouším nové techniky a snažím se je vzájemně propojovat a jen málokteré tvoření uniká mému zájmu. Zkrátka musím alespoň zkusit všechno, co vidím.

Nejdřív jsem tvořila hlavně pro rodinu, známé a své nejbližší. Neměla jsem odvahu výrobky nabídnout k prodeji, ale všichni mě přesvědčovali, ať to zkusím, a tak jsem tady.

Doufám, že se vám můj obchůdek bude líbit a že občas zavítáte a vyberete si zde dárečky pro své blízké. Pokud by vám aktuální nabídka nevyhovovala, neváhejte mě kontaktovat vnitřní poštou a určitě vymyslíme vše k vaší plné spokojenosti.

Vaše Myva

Způsob dopravy
Česká pošta, doporučeně. Na zvláštní přání možno i obyčejně. Menší věci zašlu v bublinkové obálce, větší věci v balíku. Osobní předání možné na Praze 9 nebo v Liberci.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
414263
11.8.2015 Potřebujete dárek pro kamarádku? Co takhle nějaké veselé prostírání nebo oblíbená podkafíčka? www.fler.cz/zbozi?ucat=26...
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím