Krásný den - "na kvap" se nám blíží narození druhého broučka, proto vkládání zboží začíná váznout ;). Ráda budu nadále přijímat vaše objednávky (veškeré vystavené zboží mám skladem, dodací doba se NEMĚNÍ).... více »
Profil uživatele
Na kvap
Prodávající
Žďár nad Sázavou
Registrace: 20.9.2018

Hezký den,

jmenuji se Martina Kvapilová a vítám Tě (Vás) na stránkách, kde nabízím drobné radosti, které pro Vás vyrábím ve chvílích maminkovského volna.

Všelijaké tvoření mě vždy bavilo, aktuálně jsem se k němu více vrátila díky vlastní svatbě, na kterou jsem vytvářela drobné dekorace z mého oblíbeného materiálu, kterým je papír.

A tvoření mě opět "chytlo" a zatím nepustilo - čtvrtka papíru na stole, to je vždycky lákavá výzva ;).

Můj čas z většiny patří milované rodině, přátelům, přírodě, dobrému jídlu a lidem, a proto se těším, že se tu budu s Tebou, Vámi potkávat.

Tak naviděnou ;). Martina

Krabičky vyrobené pro Bohemian sunrise. Lucí díky za milou spolupráci a ať se ti dobře daří. Ráda vytvořím podobné kousky i pro vás ;).

Výrobky odesílám zabalené s péčí tak, aby k Vám dorazily neporušené.

Odesílám prostřednictvím České pošty, formou Doporučeného psaní, dle aktuálního ceníku. Složené krabičky posílám formou Balíku prostřednictvím PPL.

Vystavuji pouze zboží aktuálně vytvořené, proto s jeho odesláním neotálím. V případě nové zakázky na přání budu postupovat dle individuální domluvy s Vámi.

Osobní předání je jistě možné ve Žďáře nad Sázavou.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
797930
29.3.2019 Zdravím vás, k miminku nám teď přibylo stěhování, takže nezbývá čas na tvoření, ale už se za vámi moc těším! Martina.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím