10% pro pejsky v útulcích - od 1.6.2013 Spolupracujeme s obchůdkem UČTYŘTLAPEK (zn. Doggie), kteří prodávají nádherné pelíšky pro pejsky a kočičky, obojky, hračky a další nádherné zboží. Z každého prodaného výrobku... více »
Profil uživatele
Nadační fond PES V NOUZI
Prodávající
Praha 9
Registrace: 28.2.2010

image

Ťap, ťap...Pomáháme opuštěným, týraným, nemocným pejskům vrátit se do plnohodnotného života. Děkujeme, že pomáháte s námi!Ťap, ťap...

Výrobky prodávané zde na Fleru vyrábíme sami ve svém volném čase a 100% výtěžku jde na pomoc pejskům.

Naše organizace je přísně nezisková.

Přispět můžete nejen zakoupením našeho zboží, ale i zasláním příspěvku nebo zadáním trvalého platebního příkazu na transparentní sbírku

745 746 747/0600

I 50Kč pomáhá!

 Pomáhat zvířatům s NF PES V NOUZI je možné několika způsoby – podívejte se na naše facebookové stránky jak a sami rozhodněte, co je pro vás nejpříjemnější. Pomoci můžete libovolným příspěvkem na veterinární péči, vybudování zázemí pro pejsky, krmivo, přiložením ruky k dílu, osvojením si pejska nebo třeba věnováním sponzorského daru našemu spolku. 100 % všech darů je rozděleno mezi útulky.

 

Jak pomáháme

Umisťování opuštěných pejsků do nových domovů

Pomoc při hledání nových majitelů, podpora adopčních programů, podpora programů přípravy psů pro příchod do nového domova (výcvik, socializace apd.) a související činnosti.

Akutní veterinární péče pro útulky

Příspívání na operace a veterinární ošetření tam, kde je ohrožen život zvířete z důvodu chybějících financí. Dále pomoc s financováním veterinární péče a vybavení tam, kde se jich v útulcích nedostává a je tak ohrožen život či zdraví zvířete.

Materiální pomoc útulkům

Pomoc s obstaráním krmiva, kde se ho nedostává; materiální sbírky na psí vybavení (léky, desinfekce, obojky, mističky, krmivo, hračky apod.); příspěvky na stavbu či rekonstrukci kotců v případech, kdy je stav velice nevyhovující a ohrožující zdraví a kvalitní život psů v útulcích a související činnosti.

 

 

Výroba a prodej předmětů zde na Fleru

Ťap, ťap...

Pomoci můžete i poskytnutím materiální pomoci do našeho charitativního skladu

Jedná se především o krmivo, desinfekce, mističky, hračky a další potřeby. Prostě o materiální sbírku všeho, co můžou útulky potřebovat a čeho se jim nedostává.

Útulky ocení také čistící prostředky (Savo, dezinfekce, mýdlo apod.), mopy, smetáky a smetáčky, také potřeby pro péči o pejsky a štěňátka (savé podložky, vlhčené ubrousky, ale také dětské pleny různých velikostí).

Máte staré hračky, se kterými si už váš pejsek nehraje? Zbyl vám pelíšek, ze kterého vyrostl? Odchovali jste štěňátka a na další se nechystáte? Vše se může hodit a udělat radost opuštěným pejskům! Můžete nám je poslat na adresu: NF PES V NOUZI, Marie Podvalové 930/7, 196 00 Praha 9. Vše předáme útulkům dle jejich potřeb. 

Jaké krmivo koupit?

Krmivo není nijak specifikované, ale pro pejsky doporučujeme kupovat ideálně krmivo střední až vyšší třídy (např. Brit, Calibra, Nuova Fattoria, Purina apd.) Levné granulky pejskům většinou spíše uškodí, trpí pak často průjmy a nelze je podat zesláblým či starým psům. Vybírat můžete jak z granulek pro dospělé, tak pro seniory, štěňátka i hypoalergenní. Pro vše je v útulcích uplatnění. Nakupovat můžete i konzervy, psí salámy, pamlsky, hračky a další potřeby, které pejskům a útulkům udělají určitě radost

                                                       Ťap, ťap...

Příklady našich projektů

2017: Sbírka na psí ubytování v novém záchranném centru BEST FRIENDS

2016-2017: Sbírka na nový plot do Voříškova

Daruj své iBody do útulků

Psí přání: naplňte mističku vámi vybranému pejskovi

( více a stránkách projektu Psí přání)

 

 

 

Způsob dopravy
Zboží zasíláme doporučeně Českou poštou. Zboží je baleno dle povahy do bublinkových obálek či krabic. Možno i osobní odběr na Praze 4, Pankrác. Náramky možné osobně odebírat i v Plzni.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
 
Novinky
706523
13.3.2018 4.2.2018 TV Prima Oblíbená soutěž Pevnost Boyard tentokrát s kapitánkou Dádou Patrasovou a jejím týmem soutěží na podporu NF Pes v nouzi!
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím