Profil uživatele
Nadoma a Naven
Prodávající
Praha 9
Registrace: 9.1.2010

Nadoma a Naven je koncept dětského oblékání do designové biobavlny, jehož základem je pohodlný a příjemně měkký materiál, jednoduché střihy, originální a hravý design a česká výroba. Za čistou krásou jedotlivých motivů, které pečlivě vybíráme, stojí američtí designéři. Za neskutečně měkkým materiálem se pak skrývá povětšinou stoprocentní biobavlna. Střihy jsou navrženy tak, aby výsledná věc nikde netlačila a dobře se oblékala. 

Nadoma a Naven vzniklo na mateřské dovolené, doma na stole, s velkým nadšením a láskou, z přirozené potřeby vlastní seberealizace a chuti oblékat vlastní děti podle svých představ. To bylo v roce 2014. Dnes nás moc nás baví pomáhat i vašim dětem s vytvářením vlastního osobního stylu a vám třeba dopřávat pocit vyjímečnosti, protože naše vzory v regálech levné konfekce určitě nenajdete. Veškeré kousky vyrábíme sami, od prvního návrhu až po balení je celý proces v našich rukou. Můžete tak mít i dobrý pocit z podpory lokálního produktu, protože vše je vyrobeno za důstojných podmínek v České republice.

 
Materiál

Pracujeme výhradně s organickou bavlnou, neboli bio bavlnou. Nejčastěji ji používáme ve složení 100% biobavlna a doplňujeme organickou bavlnou s příměsí elastanu, pro lepší funkčnost některých částí oblečení, jako třeba nápletů a lemování.

Organická bavlna je známá pro svou hebkost, která je způsobena pěstováním bavlny bez použití pesticidů. Její vlákna tak nebyla porušena chemikáliemi a je tedy šetrnější k pokožce. Naše biolátky jsou vyráběny v Indii, což je největší producent biobavlny na světě. Aby mohly nést označení 100% biobavlna a získat certifikát GOTS (Global Organic Textile Standard), prochází jejich výroba od prvotního vypěstování až po výsledný produkt, potištěnou látku, přísnou kontrolou. Zní to tak přirozeně automaticky, ale vlastně je to nadstandard, který se projeví i na ceně. Nemusíte se ale bát zbytečné investice, vaše tričko určitě neupadne v zapomnění někde vzadu ve skříni.  Vaše dítě jej totiž bude milovat, a to nejen pro svůj originální vzor, ale především proto, že se v něm bude cítit dobře. Abyste tričko udrželi krásné a hebké co nejdéle, perte naruby, nejlépe do třiceti stupňů. Pokud si chcete zachovat i biokvalitu, perte v ekologickém pracím prostředku.

 


 

Způsob dopravy
Česká pošta, doporučeně nepojištěným balíkovým dopisem v bublinkové obálce.
Obchodní podmínky

Pokud není zboží skladem (k dodání ihned), bude v uvedeném termínu dodání vytvořeno na zakázku a v detailech se proto může od fotografie lišit. 

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
628029
2.6.2017 Jsme zpátky s novinkama! Těšíme se na vás :)
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.