Profil uživatele
Nadoma a Naven
Prodávající
Praha 9
Registrace: 9.1.2010

Nadoma a Naven je malá pražská šicí dílna oblečení pro miminka, batolata a malé děti. Základem celého konceptu je vyjímečný materiál, originální vzory, jednoduché střihy a česká výroba. Za čistou krásou jednotlivých motivů, které pečlivě vybíráme, stojí američtí designéři. Za neskutečně měkkým materiálem se pak skrývá většinou stoprocentní biobavlna. Střihy jsou navrženy tak, aby výsledná věc nikde netlačila a dobře se oblékala. 

Nadoma a Naven založila Magda na mateřské dovolené v roce 2014, doma na stole, s velkým nadšením a láskou, z přirozené potřeby vlastní seberealizace a chuti oblékat vlastní děti podle svých představ. Touha šířit to dál a pomáhat i dalším dětem s vytvářením vlastního osobního stylu se brzy zhmotnila a dnes mě moc těší podpora stálých i nových zákazníků, se kterými můžu ten pocit vyjímečnosti sdílet. Podobné vzory a materiály totiž v regálech levné kofekce určitě nenajdete. S velkou pomocí mých blízkých je celý proces výroby v mých rukou, takže ano, vše je vyrobeno za důstojných podmínek v České republice a vy tak můžete mít dobrý pocit z podpory lokálního produktu.

Oblékejte bez pláče a noste s radostí! Magda, Nadoma a Naven

 

 


 

Způsob dopravy
Česká pošta, doporučeně nepojištěným balíkovým dopisem v bublinkové obálce.
Obchodní podmínky

Pokud není zboží skladem (k dodání ihned), bude v uvedeném termínu dodání vytvořeno na zakázku a v detailech se proto může od fotografie lišit. 

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.