Profil uživatele
namechu
Prodávající
Praha 6
Registrace: 21.10.2010

 

Jmenuji se Anna Ryantová a studuji pátým rokem Ilustraci a grafiku v Plzni.

Zvířátko vyryji do lina, otiskávám a přímo na látku jej tisknu sítotiskem, kde se barva vsákne a zapeče do látky. Barva se nevypere a nepouští barvu ani když jí dítě cumlá.

Prvního plyšáčka, kterého jsem kdy vyrobila, byl medvěd Snědlík. Původně jsem si ho vyrobila pro sebe jako alternativu za živé domácí zvířátko. Tento ňufík se nevrtí, neohradí se, když ho zalehnete a jeho kožíšek je na nejvyšším stupni hebkosti a připomíná co nejvěrněji srst konkrétního zvířátka.

Každý se s nimi rád pomazlí, poňufá. Jsou to oblíbení mazlíčci u dětí i dospělích. 

 

Choroše lampy jsou projektem vznikajícím za poslední rok. Odlévám přírodniny - choroše, připravuji odlévané hříbky, atd. Zavádím do nich světlo, aby v interiéru vytvářely buď intimní atmosféru nebo sloužily jako funkční lampy, pod kterými si lze třeba číst.
Snažím se přenést kus přírody do interiéru. Vše zůstává v bílých barvách, aby zapadly do každého prostoru.

V únorovém čísle časopisu Marianne bydlení si můžete přečíst něco málo o mě mých namecháčcích. Díky designovým ochůdkům Lípa, HRST, UMU, Lemarket - hlídárna a obchodu divadla Minor je můžete různě po Čechách pořídit sobě nebo svým nejmladším.  Chorošové lampy budou brzy poprvé v kamenném obchůdku a to v plzeňském UMU.

Způsob dopravy
Zboží zasílám přes Českou poštu. Každého plyšáka označím cedulkou s názvem, složením a jak se má prát. Balím ho do obálky s bublinkovou folií. Choroše balím do vystlané krabice. Možnost i osobního předání zboží v Praze.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím