Profil uživatele
Nanele
Martina Bočková | prodávající
Dubné
Registrace: 5.9.2013

 

 

 

 

Vítejte u Nanele!

Jmenuji se Martina Bočková a jsem moc ráda, že jste otevřeli virtuální dveře mého krámku s drátovanými drobnostmi.

     

 

Původním povoláním jsem dětská sestra, ale to že omdlím z pohledu na krev (a to nejen), jsem měla zjistit asi dřív než na praxi. Školu jsem úspěšně zakončila, dokonce jsem i rok jako sestřička pracovala, ale nakonec jsem se proomdlívala až do kanceláře na spedici, kde jsem vydržela téměř 20 let.

"Tvůrčí" přetlak jsem rozpouštěla na svých třech mateřských dovolených. Nejprve přišly na řadu jehlice, jehly,vosky.....Ale jen do doby, než mi má prostřední dcera přinesla ze školy vlastnoručně udrátovanou rybičku a já se zamilovala do drátu. Původně jsem nakoupila drátky a korálky na domácí tvoření pro dcery, ale nikdo si toho nevšímal. Tak jsem to zkusila sama..........a od té doby drátkuju.

     

Bydlíme na vesnici v jižních Čechách obklopeni rybníky, koukáme do šumavských lesů, takže nápady co udrátkovat, mám přímo před očima. A co nevidí oči vidí duše. Andělé a andělíčci-věřím , že každý má svého strážného. A někdy jsou v mém životě dny, kdy nedokážu udrátkovat nic jiného než právě andělíčka nebo křížek a když ho dokončím, cítím se klidnější. A snad se ten klid přenese i na jiné rozbouřené duše.

     

 

Doufám, že se Vám bude u mě líbit.

                                                                                     Martina

 

Všechny mé drátované výrobky jsou vyrobeny z černého vázacího drátu, který je ošetřen proti korozi. Ve vlhku může drát reznout. Poté jej můžete očistit kartáčkem či hadříkem a promáznout olejem, vazelínou,....

 

 

TOPlist

Na našem druhém profilu BoNatali naleznete náramky z korálků. V současné době, ale vítězí drát  :-) .

Způsob dopravy
Posíláno Českou poštou,doporučená zásilka,obálkou. Při zasílání většího množství,bude poštovné dle ceníku České pošty.
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Martina Bočková IČ 03261492 prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/nanele. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde uvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícímu.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např.vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu.

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2. Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout. Faktura slouží zárověň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevstahuje na zboží, které je opotřebované jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího. Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1.ledna 2014.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím