Profil uživatele
Napisynazdi
Prodávající
Praha
Registrace: 5.11.2017

Vyzdobte si své hnízdo a dělejte každý svůj den hezčí, lepší, motivovanější, povzbuďte se každé ráno a nastartujte se na spokojenější den. Nebo obdarujte své blízké a udělejte pro ně totéž. Ideální dárek pro každou příležitost. NapisyNaZdi.cz jsou originální zlaté, stříbrné, černé nebo měděné potisky plné citátů a obrázků vložené do dřevěných bílých nebo černých rámečků.

Každý si má plnit své sny a proto jsme tu my. Abychom si splnili ty naše a pomohli I Vám ostatním plnit zase ty, které mate Vy. Pomocí dekorací do bytu. citátů a obrázků. Zkompletované právě pro Vás. Záleží na Vašich představách, jaký nápis, barvu textu, rámeček a veliksot si vyberete. Vždy pro Vás vyrobíme a zabalíme tak, abyste byli co nejvíce spokojeni. To vše jsou dohromady NapisyNaZdi.cz.

Nově děláme i obrázky přímo na míru Vám. 

Způsob dopravy
DPD – Doručení na adresu v ČR, nebo Česká pošta doručení na adresu, nebo výdejní místa Zasilkovna.cz. Platba předem na účet nebo na dobírku. Zboží balíme do dárkového balení ( balicího papíru), bublinkové folie a následně do krabice.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.