Nápověda / Funkce - Fler Box

K čemu jsou Fler Boxy?

Fler Boxy můžete snadno použít jako "krabičky" přání nebo obdivu. K těmto kolekcím se pak můžete vracet nebo odkazem upozornit vaše blízké na to, co si přejete k narozeninám.Jak vytvořit Fler Box?

Vytvořit si vlastní Fler Box není těžké. Stačí být registrovaný (a přihlášený) a pak jen hledat tuto ikonku poblíž prohlíženého zboží. Ikonka se zobrazuje pod obrázkem při listování nebo jako velké tlačítko v pravém bloku informací v detailu zboží. Po kliknutí na ikonku se objeví okno, kde vložíte výrobek do vašeho Fler Boxu (na výběr zde máte možnost založení nového Fler Boxu, nebo si vyberete z roletky již vámi vytvořený Fler Box). Jednotlivé Fler Boxy tedy nemusíte vytvářet předem.
Fler Boxy nejsou pouze pro prodávající, ale pro všechny registrované.Kde se Fler Boxy zobrazují?

Všechny Fler Boxy můžete prohlížet pomocí odkazu Fler Box v levém menu. Pokud chcete zobrazit pouze vaše výběry, zvolte na stránce Fler Boxů položku "moje Fler Boxy". Seznam vytvořených Fler Boxů je také v profilu uživatelů.Mohu vlastní Fler Boxy mazat nebo upravovat?

Každý uživatel může své Fler Boxy mazat a upravovat. K dispozici je také možnost mít svůj Fler Box neveřejný (zobrazuje se pouze autorovi).
« zpět na hlavní stranu nápovědy
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--