Nápověda / Funkce - Oblíbení prodejci

K čemu je funkce Oblíbení prodejci?

Každý uživatel může označit prodejce, jehož zboží se mu líbí, a získat tak aktuálnější přehled o jeho novém zboží. Tuto funkci využívají především uživatelé, kteří si nechtějí nechat ujít novinky vybraných prodejců.Jak mohu prodejce vložit do mých oblíbených?

K označení prodejce jako oblíbeného použijte ikonku srdíčka vedle avataru (fotografie) uživatele. Toto tlačítko naleznete v profilu uživatele nebo v detailu jeho zboží, a to v levém růžovém panelu. Pokud chcete prodejce z oblíbených vyřadit, klikněte na tlačítko znovu.

Funkce Oblíbení prodejci je dostupná registrovaným uživatelům.Kde naleznu své přidané oblíbené prodejce?

Vaši oblíbení prodejci a jejich zboží se zobrazují v kategorii Moji oblíbení (levé menu - blok "Kategorie"). Na této stránce se zobrazuje nové zboží prodejců a rychlé odkazy na jejich profily.

K dispozici je také systém řazení oblíbených do kategorií. Ty můžete vytvářet a prodejce do nich zařazovat.Mohu dostávat e-mailem informace o novém zboží oblíbených uživatelů?

Jděte do sekce Moji oblíbení a v sekci nazvané "Informace e-mailem" nastavte požadovanou frekvenci zasílání. E-mail s aktuálním dostupným zbožím prodejců zasíláme vždy v nočních hodinách a to na e-mailovou adresu, kterou jste uvedl v registraci.Jak zrušit zasílání nového zboží oblíbených uživatelů?

Jděte do sekce Moji oblíbení a v sekci nazvané "Informace e-mailem" nastavte požadovanou frekvenci zasílání na stav "nezasílat". Vaše nastavení uložte kliknutím na tlačítko Uložit.


« zpět na hlavní stranu nápovědy
Menu
--